آسان ترین راه موفقیت

تجارت

آسان ترین راه موفقیت

شما تا وقتی به دنبال آسان ترین راه برای موفقیت هستید ، درصد خطاهایتان نسبت به موفقیت شما بسیار بیشتر خواهد بود. شما تا وقتی به دنبال آسان ترین راه برای موفقیت هستید ، بیشتر در دام افراد فرصت طلبی می افتید که وعده یک شبه میلیاردر شدن را می دهند.

 

 

راه موفقیت آسان نیست

راه موفقیت آسان نیست ، اما اگر با آموزش ها و اصولی پیش بروید ، یک راهنما در کنارتان داشته باشید ، موفقیت بسیار بسیار سریع برایتان اتفاق می افتد ، اما نه به آسانی.

 

 

اگر می خواهید یه سرعت میلیونر یا میلیاردر بشوید راه کار من این است :

“سعی نکنید میلیونر یک شبه شوید. به جای آن به دنبال یک سیستم ثابت شده برای پولدار شدن باشید”

این حرف را به این دلیل می گویم چون مهم تر از هدف شما برای پول دار شدن ، پروسه ای است که در این راستا طی می کنید.

قاعدتا پول دار شدن در همه جا یکسان است و به ارز آن ناحیه بستگی ندارد ، پس خودتان را با شرایط اقتصادی بد گول نزنید.

در کمتر از 6 ماه میلیونر شوید

افراد زیادی هستند که رویا و انگیزه میلیونر شدن را داشته اند ، اما درجا زده اند چرا که نمی دانند چطور رویای خود برای میلیونر شدن را به واقعیت برسانند. برخی سوالات این افراد عبارت اند از:

چطور میلیونر بشوم؟

با چه تجارتی می توانم میلیونر بشوم؟

چطور به صورت مستقل میلیونر بشوم؟

چه کار بکنم تا یک سال یک میلیون دلار به دست بیاورم؟

 

 

حال برای اینکه با شما همدردی کرده باشم ، باید بگویم ثروتمند شدن آن قدر ها هم سخت نیست. دلیل این حرف آن است که هرکسی می تواند فردا از خواب بیدار شود و پول دار باشد. شما اگر ابتکار عمل ، مهارت و دانش تجاری کافی را داشته باشید می توانید در کمتر از 6 ماه میلیونر شوید.

 

دست از تلاش برندارید

اگر فکر می کنید که با کار کم و توجه به نکات حواشی می توانید یک کسب و کار را راه اندازی کنید ، بهتر است بگویم که شما حتی کارتان را شروع هم نکرده اید. هنوز هم بسیاری از صاحبان مشاغل ایده و نگرش درستی از راه اندازی واقعی یک کسب و کار ندارند. شاید حضور در رسانه ها و تبلیغات به نظر کافی برسد اما این نباید هدف نهایی شما باشد. موفقیت واقعی در سطوح بالاتری قرار دارد. برای دستیابی به این موفقیت باید به سختی کار کنید.

 

 

پوتین هایتان را بپوشید و پرقدرت ، با اراده ، با تعهد وارد میدان بشوید.

وقتی تجارتی را شروع کردید باید روی آن وقت بگذارید ، باید کار کنید.

اما راهی را که آن تاجر قدیمی که حداقل 7 ، 8 سال طول می کشید برود تا به آن موفقیت ایده آلش برسد را شما با طرح تاجر شوید ، فقط و فقط و فقط در عرض شش ماه می روید و نهایتا به آن نتایج بزرگ خواهید رسید.

درباره نویسنده

admin3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×