اشتباه بزرگ تمام ناموفق ها

تجارت

اشتباه بزرگ تمام ناموفق ها

در طی جلسات مشاوره ای که با افراد مختلف در این مدت داشتیم ، افرادی از قبیل کسانی که تجارتی را شروع نکرده اند و عاشق تجارت کردن هستند و یا کسانی که تجارتی دارند و به فکر ارتقا آن هستند و … را ملاقات کردیم و به یک سری نکاتی رسیدیم که با شما به اشتراک میگذاریم.

 

مرکز مشاوره مهدیه اصفهان

 

آیا برای شروع تجارت ابتدا باید صفر تا صد تجارت را یاد بگیریم؟

در مورد گروه اول یک مسئله ای که در تک تک این افراد بود این است که همه این افراد به دنبال این هستند که صفر تا صد تجارت را یاد بگیرند و همه مسیر را بدانند که به عنوان مثال قدم اول را برداشتند ، قدم دوم چیست و قدم سوم و … ، سپس شروع کنند.

این هیچ وقت اتفاق نمی افتد و چون هیچ وقت اتفاق نمی افتد ، آن ها هیچ وقت کاری را شروع نمی کنند و در انتها به سمت درامدهای کارمندی و کارهایی با درامدهای پایین می روند و به آن ها بسنده می کنند.

 

 

برای اینکه به موفقیت برسید ، در ابتدای مسیر باید خودتان را اثبات کنید

ما همیشه صحبت از بحث لیاقت می کنیم و می گوییم که شما باید قدم اول را بردارید ، لیاقت خودتان را به خود و بقیه ثابت کنید و بعد از آن است که خدا تیک تایید را می زند و میگوید این شخص قدم اول را برداشت ، لایق بود ، پس قدم دوم را به او نشان می دهد و بعد از اینکه قدم دوم را برداشتید ، قدم بعدی و …

و این تناوب ، همین طور منظم پیش می رود.

 

چگونه مشتریان به ما اعتماد کنند + فایل صوتی - آراد برندینگ

 

لحظه ها را دریابید و کارتان را برای روزهای بعد نگه ندارید

به دنبال این نباشید اول صفر تا صد راه را بدانید ، بعد استارت بزنید.

همان ایده ای که همین الان میدانید درست است را پیش ببرید و به خدا توکل کنید ، قدم های بعدی به دنبال هم می آیند.

 

4 نکته حیاتی که برای خلق ایده کسب و کار خود باید بدانید - شتابدهنده دیجیتال اقتصاد فرهنگ برناک

 

جالب است بدانید ناب ترین ایده هایی که الان در ذهن دارید ، هم زمان در سر چند نفر دیگر در روی این کره خاکی است. ایده مهم نیست ، اجراست که موفقیت را به همراه دارد.

به هر حال این را گفتم که از بیان ایده های خود نهراسید. ایده ها را مطرح کنید ، چکش کاری کنید، بهبودش بدهید ، و در نهایت اجرایش کنید تا موفق باشید.

 

درباره نویسنده

admin3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×