اوضاع تولید در ایران

تجارت

اوضاع تولید در ایران

اوضاع تولید در ایران خیلی خوب شده است. اما لطفاً شما سمت تولید نروید. میزان تولید در داخل ایران زیاد است ، چون واردات آن چنانی در محصولات مختلف نداریم.

 

 

چرا تولید داخلی افزایش پیدا کرده است؟

ما در واقع برندهای قوی خارجی را در داخل ایران نداریم و محصولات خیلی با کیفیت در ایران یافت نمی شود.

 

 

به همین دلیل تولید کننده های داخلی هر محصول بی کیفیتی را تولید بکنند ما مجبور به خرید آن هستیم و ما آن را خرید می ‌کنیم و استفاده می ‌کنیم.

به همین خاطر است که محصولاتی که با کیفیت خیلی پایین گاها در ایران تولید می شود ، با قیمت های خیلی بالایی به فروش می رسد.

 

چه زمانی کار تولید مناسب شما است؟

اگر شما جزو افرادی هستید که طرح تاجر شوید را شروع کرده اید و صاحب تجارت خودتان هستید و در ماه حداقل درآمد ۵۰ ، ۶۰ میلیون تومان را به دست می آورید می توانید سمت تولید بروید و از آن استفاده کنید.

 

 

چون اوضاع تولید در حال حاضر خوب است.

اما اگر امروز تجارتی برای خودتان نساخته اید و تا به حال تولیدی نداشته اید سمت تولید نروید. چون تولید دردسرهای زیادی دارد.

 

فرصت های تجارت را به ازای تولید از دست ندهید

در ابتدا تجارت را شروع کنید.

فرصتی که برای شما درحال حاضر وجود دارد ، بحث واردات است.

 

 

شما می توانید در حال حاضر که میزان واردات در کشور خیلی کم است ، فرصت ها را شناسایی کنید و آن چیزی که مرتبط با حوزه کاری شما است را با ایجاد شرایط مناسب ، واردات کنید و در داخل کشور با قیمت های خیلی بالاتری می توانید بفروشید.

زیرا آن محصولاتی که در کارخانه ها تولید می ‌شوند و به فروش می رسند ، برای مثال جنسی که ۲۰ میلیون به فروش می رسد ، شما می توانید همان محصول را با ۴ ، ۵ میلیون وارد کنید که سودش بسیار زیاد است.

 

علت اصلی بالا بودن قیمت ها با وجود اجناس بی کیفیت

اینکه قیمت ها در داخل ایران خیلی بالا است به علت شرایط عدم واردات ، سختی های واردات و شرایط تحریم است.

به همین دلیل تولید کننده ها خیلی خودمختار شده اند و قیمتهای زیادی را با بهانه ی تحریم و تورم بر روی محصولات خودشان می گذارند.

 

 

پس سمت واردات بروید ، اما اگر شما نمی توانید واردات انجام دهید ، می توانید از اجناسی که وارد کننده ها می آورند استفاده کنید ، عامل فروش آنها باشید.

فروش خیلی خیلی خوبی را می توانید تجربه کنید.

پول ‌های خوبی را به سمت خودتان بیاورید و سپس سمت تولید بروید.

 

درباره نویسنده

admin3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×