برای تجارت محصول نمی خواهد

تجارت

برای تجارت محصول نمی خواهد

در ابتدا باید این را برای شما روشن کنیم که شما لازم نیست که صاحب محصول خاصی باشید و یا اینکه محصول خاصی را تولید کنید ، اما می‌ توانید تجارت آن را انجام دهید.

 

 

آیا فروش برندهای دیگران موردی ندارد؟

خیلی از افراد می پرسند که : ” من چگونه محصول یک برند دیگر را بفروشم و آن موقع برند من چه معنی پیدا می کند؟ فرض مثال من محصولات شیرین عسل را فروختم و مشتری می بیند که برند این محصول شیرین عسل است و من لو میروم و کسی از من خرید نمی کند. ”

 

 

اگر نمی دانید باید این را بدانید که پولسازترین و قدرتمند ترین شرکت های دنیا ، شرکت هایی هستند که عامل فروش برندهای مختلف تولیدی هستند ، یعنی تولیدی های مختلف که برندهای مختلف را می زنند عامل فروش این محصولات می ‌شوند و این محصولات را می فروشند.

به فرض شما برند مرشد را انتخاب می کنید اما محصولات شیرین عسل یا محصولات کاله یا محصولات درنا و یا هر محصولی که در بازار موجود است را می فروشید ، این کار در بازار کاملاً جا افتاده است ، بنابراین نگران این نباشید که اگر محصول دیگران را بفروشید لو می روید و کسی از شما خرید نمی کند.

 

با فروش محصولات دیگر برای خودتان رزومه فروش قوی می سازید

در واقع شما تجربه فروش برای خود کسب می‌کنید و رزومه فروش خود را می سازید و این هیچ اشکالی ندارد.

 

 

شما اگر یک رزومه فروش درست و حسابی برای خودتان بسازید ، در واقع برای خود در بازار اعتبار ساخته اید ، وقتی اعتبار بسازید همه جنسشان را به راحتی به دست شما می ‌دهند که برای آن‌ها بفروشید و همه افراد از شما درخواست می ‌کنند که به این صورت محصولی را برای آنها تهیه کنید ، همه افراد از شما خرید می کنند.

این اتفاق می ‌افتد.

 

هدف اصلی طرح تاجر شوید چیست؟

طرح تاجر شوید دقیقاً هدفش همین است و این کاری است که ما انجام می‌دهیم.

برای شما اعتبارسازی می شود ، روند اصلی تجارت را یاد می دهیم.

 

 

اگر فکر می‌ کنید نمی ‌شود ، اگر نمی دانید چطور می ‌شود ، شما اطلاعاتش را ندارید و شما تجربه نکرده اید.

پس شما باید آموزش ببینید و یاد بگیرید تا از این فرصت برای خودتان پول بسازید و به درآمدهای کلان برسید.

نظرات خود را در این باره در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

هرچند که ما به راه خود ایمان داریم اما اگر شما ایراد در کارمان می بینید و یا پیشنهادی دارید با به اشتراک گذاشتن آن ، ما را خوشحال می کنید.

درباره نویسنده

admin3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×