بهترین محصول برای تجارت کدام محصول است؟

تجارت

به شما حق میدهیم که تجارت را انتخاب کرده اید و محصولی را میخواهید که بیشترین میزان سود را به شما بدهد اما یک واقعیتی هست که انواع محصولات کشاورزی- محصولات صنعتی- انواع مواد ضایعاتی- محصولات شیمیایی- انواع شوینده ها- همه اینها سود ده هستند و میتوانند سود قابل توجهی به شما بدهند اینو از کجا میتونیم بفهمیم؟ اینو کافیه بفهمیم ببینیم توی راس همه محصولات آیا افرادی هستند که به لحاظ مالی از دارایی بیشتری برخوردارند که سود های کلانی را بدست آورده اند؟ تاجر های زیادی رو داریم که سود های بسیار زیادی بدست آورده باشند؟

چگونه متوجه شویم که چه محصولی میتواند برای ما سود ده باشد؟

وقتی به بررسی این گونه افراد می پردازیم میبینیم بلی همه این محصولات تاجر دارند پس اگر همه محصولات تاجر دارن همه این محصولات سودده هستند. کاملا بستگی به خود فرد دارد که در انتخاب محصول میزان سود اون محصول رو ملاک قرار ندید توی انتخاب محصول سرمایه های اجتماعی خود را در نظر بگیرید توی انتخاب محصول شخصیت خودتون رو در نظر بگیرید آیا فردی هستید که خواسته ات را در نظر بگیرید آیا میخواهد مثلا در روز حتما یک میزان فروش را داشته باشد هر چند با سود کم؟ یا اینکه نه میخواهد یک ماه یک باراگر محصول رو فروختی  سود خیلی بزرگ بود خوبه من همینو میخام کار بکنم.

بهترین محصول برای تجارت
بهترین محصول برای تجارت

ببینین سبک تجارت، سبک فروش سبک اون محصولاتی که خرید و فروش میشن رد و بدل میشن  به چه شکلی است آیا اون سبک  مورد علاقه شما هست یا خیر؟ باب میلت هست یا نه؟

 چرا یک سری افراد به دنبال فروش زود هنگام هستند؟

به عنوان مثال درآمد روزانه راننده تاکسی ها سبک کاریه اینا به این صورت هست که تو تجارت هم نمود هاش رو داریم، راننده تاکسی شب که میاد خونه  حداقل 200 الی 300 هزار تومان رو داره و این فرد به این درآمد عادت کرده است اما افرادهایی هستند که درآمدهایی دارند که ماهها روی آن کار کرده اند بنابراین تمام محصولات سود ده هستند و این میزان سود به علاقه فرد در این حرفه و همچنین انگیزه فرد برمیگردد.

یکی از ملاک انتخاب های محصول تخصص افراد است که در چه بخشی تخصص دارند.

بنویسید که تخصص شما چیست تا بهتون بگیم که این تخصص به درد تجارت می خوره یا نه؟

برای اطلاعات بیشتر و دیدن سایر آموزشها شرکت در” طرح تاجرشوید” روی این لینک کلیک کنید.

درباره نویسنده

admin4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×