بهترین شغل در ایران کدام ها هستند

تجارت

بهترین کسب و کار برای شروع!

هممون به دنبال بهترین کسب و کاربرای شروع و درآمد زایی هستیم توی ویدیوی قبلی در مورد وضعیت مشاغل  در ایران تو این چند سال اخیر صحبت کردیم و قرار شد تو این ویدیو در مورد بهترین کسب و کاری که بیشترین میزان سود را در کمترین زمان و به سادگی و راحتی میتونه به ما بده، صحبت بکنیم.

بیایید در کسب و کارهای مختلف اول یک صحبتی بکنیم با توجه به معیارهای مشخصی که ما از یک کسب و کار موفقی را انتظار داریم اینهارو باهم مقایسه کنیم و بعد بهترین کسب و کار را معرفی کنیم و وارد کار بشیم.

بهترین شغل در ایران
بهترین شغل در ایران

دسته بندی گروههای مشاغل

اولین گروه کسب و کارها گروه کارمندها و کارگرها هستند که میتونه شامل تمام کارمندها، ارگانها و دستگاههای مختلف باشد از تامین اجتماعی گرفته  آموزش و پرورش، کارمند بانک و حتی همون کارمندهایی که شرکت های خصوصی دارند کار میکنند میتونه شامل همشون باشد و همچنین کارگرها و تمام کسانی که دستمزدی پول میگیرند میتونه شامل همه اینها باشد.

گروه دوم؛ کارفرماهای کوچک هستند میتونه راننده باشه میتونه مغازه دار باشه میتونه تمام افرادی که صاحب کسب و کار خودشون هستند اما کسب و کارشون کوچکه و فقط با ید خودشون، با فکر خودشون اداره میشه و کارمن و دفتر چندان زیادی را ندارد .

گروه سوم؛ کارفرماهای بزرگ هستند،کارفرماهای بزرگ میتونه شامل تمام شرکت های خدماتی و بازرگانی بشه از تولیدی مختلف گرفته،کارخانه ها از وارد کننده های مختلف، توزیع کننده ها تمام اینها میتونن جزء کارفرماهای بزرگ محسوب بشوند.

گره چهارم؛ سرمایه گذارهاست سرمایه گذارها که میتونه بورس باشه، ملک باشه و میتونه ارز و دلار و طلا باشد و هر چیز دیگه که روش میتونه سرمایه گذاری کرد.

بهترین شغل در ایران
بهترین شغل در ایران

معیارهای کسب و کار

میخواهیم معیارهای خیلی قوی که کسب و کار قوی باید داشته باشد اونهارو بشمریم بیاییم اینهارو باهم دیگه مقایسه کنیم، اولین آیتمی که یک کسب و کار قوی باید این آیتم رو داشته باشد باید بدونه که بدون سرمایه یا با کمترین سرمایه بشه یک کسب و کار را شروع کرد و به درآمد رسوندش چونکه تو این شرایط اقتصادی اولا خیلی ها سرمایه ندارند جون شغلی ندارند اگر سرمایه داشتند یک شغلی برای خودشون فراهم میکردند و باید یک کسب و کاری باشه که بدون سرمایه بشه شروع کرد.

ثانیا تو این وضعیت نوسان بازار اینکه از سرمایه خودت بیاری تو دل بازار و تو دل اون کسب و کار، ریسکش خیلی بالاهست و معلوم نیست فردا روزی بتونی اون پول رو زنده بکنی یا نه؟ پس بنابراین اول باید بتونی از چیز نداشته ات درآمد به دست بیاری، سرمایه بکار نبری اما بتونی درآمد بدست بیاری.

درباره نویسنده

admin4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×