ثروتمندان را دوست داشته باشید

تجارت, موفقیت

یک سری ویژگی ها هستند که در همه ما وجود دارد اما به شکل ها و طرق مختلف. که این ویژگی ها بدبین و خوش بین بودن را هم شامل می شوند؛اینکه ویژگی های خوب خودمان را بشناسیم و تقویت کنیم به نظر ساده است ولی این موضوع هم پیچیدگی های خودش را دارد برای درک بهتر این موضوع به صحبت های یک تاجر موفق گوش می دهیم.

نگاه متفاوت یک تاجر

معمولا پشت سر اکثر آدم های ثروتمند جامعه حرف هایی شنیده می شوند که بعضی از این حرف ها نشعت گرفته از بدبینی های جامعه است.در ویدیوی بالا شما مشاهده می کنید که یک تاجر موفق چطور توانسته با خوشبینی نسبت به افراد ثروتمند و استفاده از تجربه آنها در مسیر زندگی خودش به چه موفقیت هایی برسد و این تنها گوشه ای از تجربه های ایشان است که در طرح تاجر شوید قرار داده اند.

تاجر شوید


آقای پوردانش یک تاجر موفق جامعه ما هستند که میخواهند سخاوتمندی خودشان و تاجران ایران را به شما ثابت کنند. ایشان بعد از طی کردن پله های موفقیت تصمیم به آماده کردن

طرح تاجر شوید

گرفتند که شامل کلی تجربه های ناب برای تاجر شدن است و کمک فراوانی است برای کسانی که می خواهند تاجر شوند اما نمی دانند از کجا شروع کنند.این طرح بدون محدودیت سنی (زن یا مرد)می تواند شما را با دنیای تجارت به صورت کاملا عملی آشنا کند.

آموزش عملی تجارت


در
طرح تاجر شوید
شوید آقای پوردانش به صورت کاملا عملی تجارب خودشان را در اختیار شما قرار می دهند و شما می توانید به صورت کاملا عملی نشیب و فراز های دنیای تجارت را لمس کنید و به دانش و درک مناسبی از دنیای تجارت برسید. با شروع ثبت نام شما در طرح تا یک سال پس از آن می توانید مشاوره های تلفنی کاملا رایگان با آقای پوردآنش داشته باشید و یا با ملاقات حضوری در دفتر ایشان می توانید مشاوره رایگان بگیرید و این تنها بخشی از مزایای طرح تاجر شوید است.این طرح بدلیل بار تجربی فراوان حتی به تاجران خبره هم پیشهاد میشود.

درباره نویسنده

karimpourco

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×