حرکت از کارمندی به تجارت

تجارت

حرکت از کارمندی به تجارت

خیلی از افراد می پرسند من که کارمندم من چطور وارد بازی تجارت بشوم؟ چطور شروع کنم؟ در اینجا می خواهیم به صورت منطقی این مسئله را برای شما باز کنیم. کارمندی دارای درامد ثابتی به صورت ماهیانه است که امکان افزایش در آن یا وجود ندارد و یا ناچیز است ، اما این حقوق ثابت است و هر ماه به حساب کارمند واریز می شود. این حقوق برای بسیاری کافی نیست و آن ها به دنبال پول های بیشتری هستند.

 

 

حفظ امنیت مالی

اگر شما کارمند هستید ، احتمالاً ذهنی بسیار ریسک ناپذیر دارید و امنیت برای شما بسیار مهم است ، بنابراین در درجه اول شما باید امنیت تان را حفظ کنید ، یعنی کاری که انجام می دهید باید امنیت شما را پوشش بدهد تا ذهن خلاق شما باز شود و کارهای دیگری را بتوانید انجام دهید.

 

 

تجارت در کنار کارمندی

بهترین توصیه برای کارمندان این است که شغل کارمندی خود را حفظ کنید ، زیرا باید این را بدانید که ترک کردن شغل کارمندی برای شروع کردن یک تجارت جدید به هیچ وجه منطقی نمی باشد.

در کنار کارمندی تجارتتان را شروع کنید ، همانند آقای پوردانش و ده‌ ها و صدها نفری که آمدند و با طرح تاجر شوید تجارت شان را در کنار کارمندی شان شروع کردند و پول های خوبی به دست آوردند.

 

چه زمانی برای ترک کارمندی مناسب است؟

بنابراین کارتان را شروع کنید ، تجارتتان را آرام آرام رشد دهید و بعد از مدتی اگر به جایی که مد نظرتان هست رسیدید ، یعنی شغل تجارتی که در کنار کار کارمندی خود شروع کرده بودید حداقل به صورت میانگین ماهانه دو برابر حقوقی که از کارمندی دریافت می ‌کنید به شما بدهد و خیال شما را راحت کند که شما از این به بعد به صورت میانگین انقدر پول را می‌توانید تامین کنید از آنجا به بعد است که شما می توانید این روند را تغییر دهید و یک تصمیم قطعی تر بگیرید که آیا می خواهید کارمندی را کنار بگذارید یا نه می خواهید هم راستای آن ادامه دهید.

 

 

پیشنهاد ما این است که آن موقع دیگر کارمندی را کنار بگذارید چرا که اگر این کار را نکنید تجارت شما بیشتر از این دیگر رشد نمی کند و درجا خواهید زد.

اما وقتی کارمندی را کنار بگذارید تمام تمرکز شما بر روی تجارت تان خواهد بود و خیلی پرقدرت تر می توانید آن را ادامه دهید.

 

درباره نویسنده

admin3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×