رسالت من در زندگی چیست؟

تجارت, موفقیت

شکار فرصت ها

اگر می خواهید رسالت زندگی خودتان را پیدا کنید اگر می خواهید اولویت های شخصی خود را بیابید و آرزو و هدف های زندگی تان برای شما آشکار شوند می توانید تعاملاتتان را با افراد باتجربه و افرادی که در زندگیشان موفق بوده اند؛بیشتر کنید با آنها همنشین شوید، سفر کنید و شهر به شهر بگردید از مکان های مهم دیدن کنید تا تجربه های مهم از زندگی بدست بیاورید در مکان های مهم، در جلسه ها، مهمانی ها حضور پیدا کنید زیرا در جلسات افراد مهم و با تجربه های متفاوت وجود دارند که هر کدام برای خود یک الگو می توانند باشند.

از تک تک فرصت های زندگی استفاده کنید این همه فرصت در سر راه شما قرار می گیرد که می توانید از آن ها استفاده کنید شاید آن فرصت دیگر جلوی راه شما قرار نگیرد. برآیند تمام این تجربه ها می تواند باعث شود یک وضوح کامل از زندگی و خواسته هایتان پیدا کنید.

استفاده از تجربه دیگران

استفاده از تجربه دیگران می تواند برای شما آشکار کند که از زندگی چه چیزی می خواهید؟،شما کی هستید؟ و در آینده چه کسی می خواهید باشید؟ در کدام مرتبه و در کدام مقام باشید؟ و در زندگی از چه چیزهایی لذت کافی را می برید اگر به این جایگاه رسیدید می توانید تمام انرژی های مثبت را به طرف خود بکشانید و مسیری که در سر راه شماست از آن مسیر لذت ببرید.

آیا می خواهید رسالتتون را در زندگی پیدا کنید؟ آیا می خواهید اولویت های شخصی خودتان را شناسایی کنید؟ باید تعاملاتتان را با افراد، مکان ها و فرصت های متفاوت گسترش دهید؛ با افراد با تجربه و شخصیت های مختلف ارتباط داشته باشید، به سفر های متفاوت بروید و موقعیت ها و مکان مختلف را تجربه کنید و همچنین از تک تک فرصت های که در سر راهتان قرار می گیرد به نحو احسن استفاده نمایید. برایند تمام این تجربیات باعث میشه که یک وضوح کامل از خواسته هایتان پیدا کنید و بفهمید که کی هستید، خواسته های شما از زندگی چیست؟،هدف هایی که در سر می پرورانید چه هدف هایی هستند؟‌ و چه چیزی به شما لذت میدهد آن موقع است که راهتان را پیدا می کنید و از مسیر پیش رویتان لذت می برید.

درباره نویسنده

karimpourco

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×