طرح تاجر شوید چطور به ما کمک میکند

تجارت

مزیت طرح تاجر شوید اینه که اون شش، هفت، نه ساله رو برای تو تبدیل کرده به شش ماه و یک سال نهایت.

سوالات متدوال کاربران

هر کسی اطلاعات در مورد تجارت نداره نهایتا ده در صد اطلاعات داشته باشه اون نود در صد باقی رو شما بهمون کمک میکنید یاد بگیریم؟

اینکه از کجا میگیریم از کجا تهیه میکنیم و سرمایهای که لازمه چقدره؟

و اینکه به کجا میبریم، منی که تو ارومیه ام با سه تا کشور هم مرزم ولی کسی که تو تهران این شرایط رو نداره، اون چیکار میکنه؟ اون چه محصولی را واسه تجارتش انتخاب میکنه؟

طرح تاجر شوید چطور کمک میکند
طرح تاجر شوید چطور کمک میکند

مزیت طرح تاجر شوید

اینه که اون شش، هفت، نه ساله رو برای تو تبدیل کرده به شش ماه و یک سال نهایت، ببینید همه اینا توی دوره طرح تاجر شوید دونه به دونه گفته میشه بهتون، من کسی نیستم که یک ایده ای رو داشته باشم چهار تا کتاب خونده باشم و تجارت رو یاد گرفته باشم و اقدام بکنم برا اینکه بیام یک مجموعه کارآفرینی رو شکل بدم به شما آموزش بدم، خوبی کاراینه که تو چند سال قبل من دقیقا تو جایگاه شما بودم و یه آدم هنری بودم که عشق شعر نوشتن داشتم و اصلا چیزی از تجارت سر در نمیآوردم و واقعا دنیای تجارت برای من گنگ بود اما اون موقع تنها چیزی که تنها مسیری که برای بلند پروازی های من برای کارهایی که من میخاستم انجام بدم فقط تجارت بود که برای من تنها راه روشن شده ای بود که من به رشد برسم به آرزوهام برسم صرفا فقط تجارت بود.

هیچ راهی جزء تجارت برای موفقیت نیست

من این راه رو پیش میگرفتم گفتم خدایا وقتی هیچ راه دیگه ای نیست دیگه در حالی که من خیلی چیزها خواسته ام هستش و میخوام که بدستشون بیارم ولی هیچ راه دیگه ای ندارم جز تجارت همین تجارت رو من شروع کردم با دست خالی بدون اینکه هیچ گونه سرمایه اولیه ای داشته باشم و بدون اینکه هیچ گونه پارتی داشته باشم، که یک کسی بیاد و کمکم بکنه و مشاور خیلی قوی در کنار خودم داشته باشم.

طرح تاجر شوید چطور کمک میکند
طرح تاجر شوید چطور کمک میکند

تجربه کسب و کار بدون سرمایه

من با ایده هایی که به سمت من میومد میرفتم باهاش کار میکردم، میرفتم با کار خونه های مختلف صحبت میکردم با مدیر عامل ها با بزرگان مجموعه صحبت میکردم و ازشون ایده میگرفتم  و ایده های همه این هارو جمع کردم و صحبتهای همه اینهارو در کنار هم قرار دادم یک سیستم فروش درست کردم که بشه از این طریق بدون اینکه پول و دارایی از خودت بزاری وسط بتونی تجارتت بکنی من این مسیر رو دونه دونه خودم تجربه اینکه آقا من چیزی از تجارت نمیدونم چطوری یاد بگیرمش من هیچ تامین کننده و فروشنده و هیچ خریداری برای محصولم ندارم چجوری اینارو یاد بگیرم و همه اینهارو تک به تک لمس و احساس کردم و برای همین الان صحبت های من خیلی پر قدرت است.

درباره نویسنده

admin4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×