محصولات محلی خودتان را تجارت کنید

تجارت

شرایط ایران برای تجارت

خوشبختانه کشور ایران دارای شهرستان های زیاد با تنوع آب و هوایی و همچنین محصولات بسیار متنوع میباشد و همه ی ما متعلق به یکی از این شهرستان ها در سرتاسر این مرز و بوم میباشیم .

پس از این رو یکی از بهترین محصولات برای شروع تجارت شما محصولات محلی شهرستان خودتان هستش .

همانطور که همه ما میدانیم هر شهرستان ایران به یک محصول خاص معروف هستش ، به عنوان مثال سیب ارومیه ، زعفران مشهد ، زیتون رودبار و یا مزافتی بم .

محصولات محلی

اشتباه تاجران در شروع تجارت

در بیشتر مواقع ما شاهد این هستیم که تاجران تصمیم میگیرند محصولاتی که در شهرستان خودشان موجود نیست رو به عنوان محصول برای شروع تجارت انتخاب میکنند به عنوان مثال کسی از خوزستان در شروع تجارت محصول زعفران را انتخاب میکند ، در صورتی که زعفران در خوزستان نیست و این محصول به تاجران مشهدی پیشنهاد میشود و اگر مشهد هستین محصولی مانند سیب را انتخاب نکنید را که این محصول به شهرستان ارومیه در استان آذربایجانغربی تعلق دارد .

تمرکزمان را روی چه محصولی بگزاریم

بهتره که برای شروع تجارت روی محصولات محلی شهرستان خودتان تمرکز کنید البته این رو هم در نظر بگیرید که اجباری در کار نیست شما میتوانید یک محصول رو در یک شهرستان دیگه انتخاب کنید ما تاجرانی داریم که در یک شهرستان یا تهران نشسته ولی در حال حاضر تجارت یک محصول را شروع کردند که در یک شهرستان دیگه است .

باید در نظر داشته باشید در صورتی که یک محصول خارج از شهرستان خودتان انتخاب کردید برای دیدن اون محصول هر بار باید به آن  شهرستان سفر کرده  ، محصول را از نزدیک بازدید کنید و سپس تصمیم میگیرید که این محصول تجاری رو به فروش برسانید .

محصولات محلی
محصولات محلی

پیشنهاد ما برای شما در انتخاب محصول

پیشنهاد ما اینه که در زمان تعیین محصول برای تجارت محصولی انتخاب کنید که در شهرستان خودتان به صورت فراوان قابل یافت میباشد .

با خرید طرح تاجر شوید از صفر تا صد تجارت را یاد میگیرید و با نکات ریزی مانند انتخاب محصول ،  آشنایی با اصول عقد قرارداد های مالی ، برند سازی ، مشارکت با فروشنده ها و … آشنا میشوید .

درباره نویسنده

admin4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×