من چطور قرار است تجارتم را شکل بدهم؟

تجارت

من چطور قرار است تجارتم را شکل بدهم؟

در این مقاله به شما کاملا واضح و مرحله به مرحله به مرحله خواهیم گفت که چطور یک تجارت برای خودتان بسازید. قبل از هر چیزی باید این را بگویم که اگر می خواهید به عنوان یک کار مقطعی به این عرصه نگاه کنید ، لطفا اصلا وارد این کار نشوید ، به کارتان نمی آید.

 

 

با اینکه در این کار پول های خیلی خوبی هست و قرار است به درآمد های خیلی بالایی برسید. با اینکه اینجا قرار است صاحب کسب و کار خودتان بشوید. با اینکه اینجا قرار است تاجر شوید.

همه این ها همین جوری مفتی به دست نمی آیند. باید متعهد باشید و به کار دل بدهید و پای آن وایستید.

 

 

بنابراین اگر تعهد کافی برای تاجر شدن دارید با ما همراه باشید.

1-مرحله اول باید انتخاب کنید که تاجر چه محصولی باشید

یک دنیا محصول در کشور هست که تجارتشون قوی یا ضعیف است. این ها اصلا مهم نیست ، شما باید فقط به این فکر کنید که خودتان می خواهید نامتان در کنار چه محصولی به عنوان تاجر بیاید.

 

 

تصور کنید هیچ محدودیتی وجود ندارد. یک محصول را برای خود انتخاب کنید. یک دنیا کارخانه دار ، یک دنیا کشاورز  ، بسیاری تولید کننده هستند که در حال تولید اند. شما می خواهید تاجر کدام یک از این محصولات شوید؟فقط یک محصول انتخاب کنید

2-یک برند برای خودتان انتخاب کنید

اسم رویاهایتان چیست؟ برای مثال آقای پوردانش از کودکی عاشق نام اریس بود به معنی افسانه اروپایی که نماد قدرت است. او کسب و کار خود را با برند اریس رشد داد در بحث خوراک دام و طیور و غلات.

 

 

پس در مرحله دوم یک اسم انتخاب می کنید

3-وارد بازار شوید

نمی دانید چطوری؟ هیچ اشکالی ندارد ، خود آقای پوردانش هم نمی دانست ، یاد گرفت. مجموعه ای از دستورالعمل ها و راهکارهای مرحله به مرحله که در طرح تاجر شوید همه گردآوری شده اند و حاصل تجربیات 10 ساله آقای پوردانش است.

 

 

اگر شما طرح تاجر شوید را تهیه کرده اید ، دیگر نیاز نیس به هیچ چیز دیگری فکر کنید ، هیچگونه دغدغه ای نداشته باشید که مثلا چطور وارد کار بشوم؟ چکار کنم؟ و … فقط کافیست به آقای پوردانش و تیم تخصصیشان اعتماد کنید. فقط 3 ماه شما طبق اصولی که به شما می گویند پیش بروید ، ما به شما ضمانت داده ایم که شما کار را اجرا کنید ، اگر عمل کردید و نتیجه نگرفتید و به پول نرسیدید ، درخواست عودت پول دهید حتی خسارت هم طلب کنید. پول شما بدون شک برگردانده خواهد شد. پس عمل کنید و اعتماد کنید .

4-با افراد و تجار مختلف آشنا شوید

از این مرحله به بعد در دل بازار بازار شناخته می شوید ، با تجار مختلف آشنا می شوید ، از افراد مختلف در بازار شناخت پیدا می کنید ، که جزو مشتری های شما ، جزو همکاران شما می شوند. در اینجا شما وارد بازار عملی شده اید. معامله میکنید. خرید و فروش انجام می دهید.

 

 

حتی ما در مجموعه کارآفرینی پوردانش برایتان حجت را تمام کرده ایم و به این بسنده نکرده ایم و پکیج تجارت با اینستاگرام را – که ارزشش بیش از 15 میلیون تومان است و تلفیقی از پنج دوره فوق تخصصی اینستاگرام ، از اساتید خیلی برجسته در اینستاگرام است – به عنوان هدیه در کنار طرح تاجر شوید به شما ارائه می دهیم که دیگر هیچ مشکلی نداشته باشید و از خود اینستاگرام هم پرقدرت استفاده کنید و تجارتتان را به افراد بیشتری معرفی کنید ، تا تعداد زیادی با برندتان آشنا شوند و کسب و کارتان را رشد دهید.

آقای پوردانش همیشه می گویند که به خودشان هم به اعضای طرح تاجر شوید حسادت می کنند ، چون خودشان زمانی که می خواستند تجارتشان را شروع کنند ، این آموزش ها را نداشتند و هیچکسی به او کمکی نمی کرد و همه می گفتند که تو نمیتوانی.

اما با طرح تاجر شوید شما صفر تا صد یاد می گیرید که چطور تجارتتان را شکل دهید و در زمان خیلی کوتاهی ، به نتایج خیلی عالی برسید.

 

درباره نویسنده

admin3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×