نتایج شرکت کنندگان طرح تاجر شوید

تجارت, موفقیت

تجارت خودتان را با ما شروع کنید

در این ویدیو با یکی از مخاطبان طرح تاجر شوید ملاقاتی داشتیم و نظرشون رو راجب طرح تاجر شو پرسیدیم که میخواهیم نتایج شرکت کنندگان در طرح را نمایش بدیم که در ادامه خواهیم خواند.

جناب آقای علی اقدم یکی از تاجران موفق و رو به رشد جامعه ما هستند،همان طور که خودشان هم فرمودند ایشان هیج تجربه ای در زمینه تجارت نداشتند و از طریق دوستان و تاجرانی که طرح تا جر شوید را در موسسه ما به اتمام رساندند با سایت و موسسه کارآفرینی پوردانش اشنا شدن و با توجه به انگیزه ایشان برای راه اندازی کسب و کار در این طرح ثبت نام و سریعا با اتمام دوره و تجربه های اولیه ای که راجع به تجارت در طرح تاجر شوید کسب کردند وارد بازار کار شدند و بدون سرمایه تجارت خود را شروع کردند.در ادامه چند سوال اساسی که حتما در ذهن شما وجود دارد و یک دغدغه اساسی برای شما هست را پاسخ خواهد داد.

چی شد که باعث شد شما پول دوره رو پرداخت کردید؟

برام خیلی سخت بود که خودمو قانع کنم که این پول رو پرداخت کنم و در این دوره شرکت کنم چون پول زیادی هست برای کسی که هنوز هیچ تجارتی نداره و از محتوای دوره مطلع نیست منم کلی فکر کردم و بعد از تحقیق هایی که کردم و از کسانی که طرح رو خریده بودن و وارد دنیای تجارت شده بودن نتیجه طرح رو جویا شدم که فهمیدم همه انها بدون هیچ سرمایه و تجربه ای وارد طرح تا جر شوید شدند و بعد از اتمام طرح و انگیزه درونی که داشتند برای شروع کار تجارت خودشون رو راه اندازی کردند من هم با دیدن نتیجه طرح سریعا وارد طرح شدم و نتیجه اش رو هم در کسب و کارم دیدم و هم در زندگی اجتماعی ام به اعتماد به نفس لازمه رسیدم.

ایا هزینه دوره مناسب بود و ارزشش رو داشت؟

بله واقعا خوب بود شاید برای کسی که برای اولین بار می خواهد تجارتشو راه بندازه زیاد به نظر بیاد,منم اولش همین فکر رو میکردم ولی بعد از اتمام طرح به این نتیجه رسیدم که واقعا پولی که برای این طرح پرداخت کردم رو خرج نکردم و سرمایه گذاری کردم در اصل تجربه و علم کافی برای ورود به دنیای تجارت رو یاد گرفتم و هم کلی نکته یاد گرفتم برای زندگی روزمره.

پولی که برای این طرح پرداختی تونستی از تجارت درش بیاری؟

اره تونستم , شاید اوایل شروع کار برام سخت بود ولی با مشاوره های تلفنی که با اقای پوردانش داشتم تونستم هم مشکلاتی که تا الان با اونها رو به رو نشده بودم رو حل کنم و هم با سود حاصله از تجارتم در زمان خیلی کم هزینه پرداختی طرح رو بدست بیارم(گفنم سرمایه گذاری کردم منظورم این بود) و هم سود های کلانی به جیب بزنم.

این فقط بخشی از نتایج و خروجی های طرح تاجرشوید می باشد. ما در ادامه خیلی نتایج پر بار تری را نمایش خواهیم داد چرا که قدرت طرح خیلی بیشتر است و هم اکنون فقط در قدم های اول رشدش است.

درباره نویسنده

karimpourco

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×