نتایج عالی از طرح تاجر شوید با مهدی عبدالهی

تجارت, موفقیت

نتایج عالی از طرح تاجر شوید با مهدی عبدالهی

سلام خدمت دوستان عزیز در خدمت آقای عبدالهی عزیز هستیم از بچه های اصفهان و فعال توی طرح تاجر شویدو اعضای قدیمی ما هستند خدارو هزار مرتبه شکر که خیلی خیلی خوب رشد کردندو خیلی خوب پیش رفتند.

 

 

 

آقای عبدالهی به گفته خودشون عاشق تجارت هستند و این کوتاه ترین جمله بود که میتونسنتد بگن و عالی بود.

سوال: چقدر از ورودتون به طرح تاجر شوید و آشنایی تون خوشحال و راضی هستید؟

طرح تاجر شوید کلا سیستم اش طوری هستش که بایستی اجرایی بشه تا متوجه بشوید حرف یه طرف بحث هستش و اینکه انرژی گرفتن از آقای پوردانش یه بحث دیگه است و این کاریه که من به دل انجام دادم و نتیجشم هزار برابر دارم میبینم.

تجربیات فروش جناب مهدی عبدالهی

_ ازتجربه هاتون بفرمایید به من گفتید که هفته پیش نزدیک ماه قبل 100تن بار جابجا کردی سودهاش چطور بود؟ راضی کننده بود؟

فوق العاده، فقط سرمایه در گردش دارم، که با تلفن دارم الان بعد این یکسالی که گذشته و کارم رو جدی تر گرفتم بیشتر کارهام شده تلفنی، یعنی با یک تلفن تماس داشتن مبلغ قابل توجهی به حسابش واریز شود

خیلی هم عالی.

حوزه کاری مهدی عبدالهی در تجارت

آقای عبدالهی در حوزه کود کار میکنند و و راه افتاده نزدیک یکسال هستش که عضو طرح تاجر شوید هستند، ما بصورت اتفاقی سال پیش توی یک جمع همایش دیدیم که اونجا باهم آشنا شدیم و بنده بدون اینکه بدونم آقای عبدالهی از دور تشریف آوردن و احوال پرسی و اینکه آقای پوردانش شما اینجایین و …. و اونجا بود که با آقای عبدالهی آشنا شدم و ازبچه های طرح بودند حضوری ندیده بودمشون، اونجا آقای عبدالهی فرمودین که به یک نتیجه ای رسیدید؟

اون صحبت تون رو دوباره برای بنده تکرار کنید: حقیقتش گفتم آقای پوردانش اگه تاجر هستش و وقتش رو برای تجارت میگذاره برای چیه؟ و برام این غیر منطقی بود و حل نشده بود برامو اینکه توی  همایش گفتند که اهدافتون بزرگتون رو که به دلتونه رو بنویسید، ما هم نوشتیم که دوست دارم به سخنران انگیزشی آقای کسی باشم که کمک میکنه به بقیه.

و این شد که تو این قضیه کلا اعتمادم بیشتر شد که اون هدف دلی چیه!

نتیجه اش رو 1000برابر دارم میبینم!
نتیجه اش رو 1000برابر دارم میبینم!

استفاده بهینه از سود تجارت در پروژه های دیگر

آقای عبدالهی تو کار سرمایه ملک هم هستند و میگن که سرمایه ملک اش رو از کجا میاره؟

الان که درگیر پروژه ساختمانی هستم نمیخواهم از سرمایه خودم استفاده کنم همش رو از سود تجارتم استفاده میکنم هر چند مصالح خیلی گرونه یک ریال از سرمایه ام رو روی ملک استفاده نمیکنم و هدف اصلیم اینه که یک برند به اسم خودم داشته باشم به امید خدا.

 

 

درباره نویسنده

admin4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×