خوراک دام و طیور انتخاب نکنید

تجارت

 

از پیجتون دیدم که در تجارت غلات دام وطیور هستید بهترین فرصت است برای من که بتونم از همراهی و پیشنهادات و راهکاراتون بتونم خودم رو بالا بکشم.

شما لطف دارید اول اینو بگید بدونم از آشنایی با ما راضی هستید؟ 100% واقعیتش به قول معروف “چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است” از نتایجی که در پیجتون است و میگن که تو کارم، تو صنف خودم رشد کردم موفق شدم.

انتخاب مسیر از طریق طرح تاجر شوید

این مسیری که انتخاب کردید “طرح تاجر شوید” دقیقا تو را به همین خواسته هات میروسونه یعنی هدف طرح تاجر شوید تبدیل شما از یک فروشنده جزء به تجارت در سطح کشور و بین الملل میباشد

که جنس رد و بدل بکنید خرید و فروش بکنید و پول های خوب بدست بیاورید و هدف طرح تاجر شوید همین است و این نیاز رو برآورده میکنه و هیچ مسئله ای رو این بحث نیست.

عدم انتخاب خوراک دام و طیور
عدم انتخاب خوراک دام و طیور

فقط روی یک محصول کار بکنید

خب یکی از اولویتهای ما توی انتخاب محصول اینه که بله فقط صرفا روی یک محصول دست بگذاریم نه چند محصول چون انتخاب چند محصول تمرکزتان را کم میکند.

ما اگر بخواهیم شما رادر این مسیر پیش ببریم اگر طبق صحبت و گفته ی ما پیش برید بله قطعا باید یک محصول را نتخاب کنید اگر بقولی به گفته های ما ایمان داری یک محصول رو انتخاب میکنی و با همان پیش میرید و گزارش میدی به ما یعنی در طول این مدت فعالیتت گزارش میدی اینکه تا چه حد کار کردی، چقدر پیش رفتی، میزان مشتری هات چقدر هستند، چقدر تونستی بفروشی و بعد از اون ما بهت خط میدیم که الان وقتشه که یک محصولی رو بهش اضافه بکنی یا نه؟

چیزی که متوجه شدم محصولی که انتخاب کردی خوراک دام و طیور هستش، شما بایستی یک سری اطلاعات رو از محصول داشته باشی تو انتخاب یا عدم انتخابش.

ما خودمون توکار خوراک دام وطیور هستم تو بحث غلات داریم کار میکنیم، من به بچه ها گفتم دوستانی که میان خوراک دام وطیور وغلات رو کار میکنن، انتخاب میکنن برای محصول فعالیتشون توی تجارت گفتم بهشون بگید که نکنند. این انتخاب اشتباهه اگر میخواهند توی ایده طرح تاجر شوید شرکت بکنند انتخاب نکنند.

عدم انتخاب خوراک دام و طیور
عدم انتخاب خوراک دام و طیور

وارد بحث خوراک دام و طیور نشید

من این داستان رو قبلا به بچه های مختلف گفتم بچه های قدیمی ترمون وارد بحث خوراک دام و طیور نشید به یک دلیل اینکه خود پوردانش تو این بحث فعالیت میکنه و شما دارید از کانالی که پوردانش رفته وارد میشید، اگر میخواهید از یک کانال دیگه از یک مسیر دیگه ای بیای توی تجارت موفق بشی این بحثش جدا هستش ولی از جاده ای که من رفتم وقتی تو میخای بیای خب من اون جاده رو خیلی وقته طی کردم شما اونجا میاین میشین رقیب من،قطعا من چون خیلی وقته تو این زمینه فعالیت دارم قدرت گرفتم شما توان موفق و رقابت رو با من نخواهی داشت به این دلیل که اوایل  از دوستان اومدن و این محصول رو انتخاب کردند و من هم حتی گفتم محدودیت محصول نداریم و کمکشون کردم یعنی تو تامین محصولات.

دلیل الانم برای عدم موافقت در بحث خوراک دام و طیور یک چیز دیگه است. خودت اذعان کردی که 6 ماهه نتونسم بار ذرت یا جو خریداری کنم،متاسفانه دولت اومده دست گذاشته بر خوراک دام وطیور و دیگه نمیشه به این راحتی ادامه بدید.

درباره نویسنده

admin4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×