چطوری حالمونو خوب کنیم؟

تجارت

چطوری حالمونو خوب کنیم؟

وقتی که کارتان خوب پیش نمی رود ، خیلی طبیعی است که استرس می گیرید ، حالتان بد می شود و نمی توانید روی خودتان تمرکز کنید. می پرسید چطور باید حالمان را خوب کنیم؟

برای اینکه حالتان خوب باشد یک راه کوچکی برایتان داریم.

 

 

نگاه خدا

راهش این است که در تک تک لحظات زندگی ،در تمام مراحل کاریتان ، نگاه خدا را حس کنید.

بدانید که خدا همه چیز را می بیند و مدیریت می کند.

وقتی تلاشتان را کرده اید و کارتان را به خدا می سپارید ، به نظر شما نگرانی معنی پیدا می کند؟ترس معنی پیدا می کند؟

 

 

خدا قدرتمند ترین است ، توانمندترین است ، بی نیازترین است و شما را دوست دارد. دوست ندارد که برایتان اتفاق بدی بیفتد. دوست ندارد که برایتان بد تمام شود. می خواهد که همیشه همه چیز به نفع شما باشد.

 

از خدا ناامید نشوید

اگر نا امیدی از رحمت خداست که حقیقتاً جای ندارد زیرا خدایی که رحمت واسعه اش همه را فرا گفته نا امیدی در مورد او معنا ندارد آیا می شود کنار دریا بود و از دیدن دریا نا امید شد؟ خیر، فقط کافی است چشم باز کنیم تا دریا را ببینیم. نا امیدی در مورد خدا به ما بر می گردد و ایراد از ناحیه ماست. ما به وظایف خود عمل نمی کنیم آن وقت از رحمت خداوند نا امید می گردیم.

 

 

توکل به خداوند به فرد کمک کند که بتواند مراحل زندگی را با توان و امید هرچه بیشتر طی نماید. توکل از ماده وکالت به معنى سپردن کارها به خدا و اعتماد بر لطف اوست، نه به این معنى که دست از تلاش و کوشش بردارد بلکه تا آنجا در توان دارد تلاش کند و منزلگاه ها را یکى بعد از دیگرى با تمام توان بپیماید، اما خود را مستقل نپندارد و آنچه از توان او بیرون است را به خدا واگذارد و از الطاف او مدد بطلبد.

 

با وجود خدا همیشه آرامش دارید

بنابراین  هرموقع در کارتان یک استپ زدید و همه ی کارهایتان را به خدا سپردید ، کارتان درست است. یک آرامشی خواهید داشت و آرام آرام هستید. شما رها هستید ، حالتان خوب است و وقتی حالتان خوب است به نظرتان چه اتفاقی می افتد؟

این به این معناست که شما توانسته اید به خدا اعتماد کنید و شما ایمانتان را به خدا ثابت کرده اید.

از همین جا به بعد است که خداوند و امدادهایش به سمتتان می آید و شما کارتان هم خوب پیش می رود.

 

 

برعکس این قضیه ، به هیچ وجه عمل نمی کند.

شما باید اول حالتان خوب باشد ، سپس متناسب با آن امدادهای الهی به سمتتان می آید و بدین صورت در کارتان هم موفق می شوید و به خوبی پیش می روید.

درباره نویسنده

admin3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×