چقدر زمان لازم است تا تاجر شوم؟

تجارت

همه ما در زندگی یک مسیری را پیش گرفته ایم که بتوانیم به زندگیمان سرو سامان بدهیم و بتوانیم ثروتمند بشویم. بحث ما در مورد زمان رسیدن به موفقیت و ثوتمند شدن است.شما باید به این واقعیت که هیچ موفقیتی بدون تلاش کردن امکان پذیر نیست اعتقاد داشته باشید.

 

احتمالا این سوال به ذهن همه خطور کرده است که من چه زمانی ثروتمند میشوم؟ وقتی این سوال برایتان پیش می آید و دنبال جوابگویی هستید، یک تعداد افراد زرنگ هستند که بر طبق نیاز شما برایتان دسیسه میچینند و تبلیغاتی مانند، “یک شبه میلیاردر شوید:،”شما از صفر شروع کنید ما در عرض یکسال شما را تبدیل به میلیاردر میکنیم”، پیشنهاد میدهند. شما برای اینکه نیازتان را برطرف کنید این تبلیغات را باور میکنید و برایش هزینه پرداخت میکنید و قطع به یقین بعد از ورود متوجه میشوید که اینگونه نیست و نمیشود و بعد پشیمان میشوید و به این فکر می افتید که ای کاش گول این تبلیغات را نمیخوردید و برایش زمان و هزینه پرداخت نمیکردید.

ثروتمند شدن بدون تلاش امکان پذیر نیست

این یک واقعیت است که هیچگونه مسیری وجود ندارد که شما را یک شبه میلیاردر کند. شما برای ثروتمند و میلیاردر شدن هیچ راهی جز اینکه تلاش کنید ندارید ،وقت بگذارید و به سمت هدفتان حرکت کنید و برای رسیدن در تکاپو باشید، وگرنه هیچ معجزه ای وجود ندارد که شما را در همین وضعیت کنونی بدون تلاش بتواند ثروتمند کند.

 

گام اساسی برای موفقیت در تجارت

آمارهای جهانی نشان میدهند که هر تاجری برای اینکه به موفقیت برسد حداقل ده هزار ساعت برای کسب و کارش وقت گذاشته و تلاش کرده است، یعنی اگر شما پنج روز هفته را 8 ساعت کار کنید بعد پنج سال به ده هزار ساعت میرسید. یعنی هر کسب و کار برای اینکه به موفقیت کامل برسد باید پنج سال برایش زمان گذاشت و تلاش کرد.

 

زمان لازم برای میلیاردر شدن در طرح تاجر شوید

حال سوال اینجاست که در طرح تاجر شوید نیز پنج سال زمان لازم است؟خوشبختانه باید بگوییم که نه، شما به 5 سال نیاز ندارید،آقای پوردانش(مدیر مجموعه کارافرینی پوردانش) میگویند: “من برای اینکه در تجارت و کسب و کار خودم به یک نتیجه ایده آل برسم بیشتر از پنج سال زحمت کشیدم، بیشتر از پنج سال زمان گذاشتم و کار کردم هزاران بار ناامید شدم و دوباره به خودم دلداری دادم و مسیرم را ادامه دادم تا بعد از پنج سال توانستم به آن نتیجه مطلوب و درآمد ایده آلی که میخواستم برسم، در این پنج سال درآمد داشتم اما نه به صورت ایده آل.در آن دوران طرحی مانند طرح تاجر شوید وجود نداشت، هیچ کسی نبود که مسیر تجارت را رفته باشد و مشتاقانه بخواهد این مسیر رفته شده را به من یاد بدهد.

من دنبال افراد زیادی بودم که آن مسیر را  آموزش ببینم اما هیچ کس نبود، هیچ تاجری حاضر نبود آن تجربیات و مسیری که میرود را به من یاد بدهد البته حق داشت برای خودش رقیبی نمیخواست. اما در طرح تاجر شوید من تجربیات 8 سالم رو جمع کردم و تصمیم گرفتم این تجربیاتم را در اختیار کسانی که تشنه تجارت هستند قرار بدهم و آنها بتوانند با این طرح شروع کرده و به موفقیت برسند.”

 

بنابراین شما در طرح تاجر شوید نیاز به پنج سال ندارید اما یک شبه نیز پولدار نمی شوید. شما وقتی طرح تاجر شوید را شروع میکنید درواقع از ابتدا اساس و مبنای یک کسب و کار و تجارت را میچینید و زیر ساخت کسب و کار بزرگی رو درست میکنید. شما نیاز دارید که در ابتدای کار خیلی تلاش کنید. اگر شما با رویای  یک شبه پولدار شدن ثبت نام میکنید ما به شما پیشنهاد میکنیم این کار را نکنید چون هیچ وقت موفق نمی شوید، نه با طرح تاجر شوید نه هر تبلیغ و طرح دیگر. کسی که 100 میلیون درآمد میخواهد را باید 50 میلیون ها را دیده باشد و کسب کرده باشد تا بتواند 100 میلیون را بدست بیاورد، کسی که 100 میلیون بدست می آورد میتواند برایش قابل حل و اجرا باشد که میتواند میلیاردها به دست بیاورد و اینها نیازمند زمان هستند.

 

 آیا راهی برای یک شبه پولدار شدن است؟

بحث ما در مورد زمان رسیدن به موفقیت و ثروتمند شدن است. اگر تلاش کافی در مسیرتان داشته باشید مطئمن باشید به نتیجه ایده آلتان خواهید رسید به شرطی که به سمت هدفتان قدم بردارید و حرکت کنید، در این صورت ایده های مختلفی در مسیر حرکت به ذهنتان میرسد و میتوانید کارهای خیلی بهتری انجام دهید. شما در طرح تاجر شوید تجارت میکنید و درآمد تجارت محدودیتی ندارد. پس نا امید نشوید و به این حقیقت اعتماد داشته باشید که هیچ کسب و کاری چند ماهه رشد نمیکند. خیلی از کسب و کارها که هم اکنون به عنوان برند شناخته شده اند سه سال اول اصلا درآمدی نداشتند. شما با انتخاب طرح تاجر شوید این مدت زمان را کوتاه کرده و پنج سال را به 6ماه تبدیل کردید و اگر این 6 ماه را تلاش کنید به موفقیت میرسید پس لطفا گول این تبلیغات، یک شبه پولدار شدن را نخورید.

 

رویای ثروتمند شدن را به واقعیت تبدیل کنید

شما باید برای کسب و کارتان تلاش کنید، هیچ برج بزرگی یک شبه ساخته نشده است. برای یک ساختمان هم حداقل یک سال زمان لازم است.

ما در طرح تاجر شوید تجربیاتمان را در اختیارتان قرار می گذاریم. اگر در حد صفر هستید و هیچ تجربه ای نداشتید تا 6 ماه باید تلاش زیادی کنید و بعد از آن درآمدزایی آرام آرام شروع میشود. این بدترین حالت یک فرد برای شروع طرح است. اما خیلی ها نیز بوده اند که در عرض 6 ماه اول به علت اینکه خیلی تلاش کردند و وقت گذاشته و زحمت کشیدند توانستند سود خوبی داشته باشند، برای همین برای ورود به طرح تاجر شوید باید تلاش کنید و زحمت بکشید.

با ما رویای ثروتمند شدنتان را به واقعیت تبدیل کنید و با نظرات و پیشنهاداتتان مارا در پیشبرد طرح تاجر شوید همراهی کنید.

درباره نویسنده

admin3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×