گرانبها ترین کتاب موفقیت چیست؟

تجارت, موفقیت

وقتی کلمه موفقیت رو می شنویم اکثر مردم یه راه پر پیچ و خم تو ذهنشون تداعی میشه و تصور میکنن خیلی سخته که این راه رو طی کنند.

موفقیت از کجا شروع میشه؟

دقیقا موفقیت از جایی که هدف خودتو مشخص کردی و شروع به تحقیق درباره هدفت کردی شروع میشه در مسیر موفقیت بهترین استراتژی استفاده از افراد موفق در این زمینه می باشد که کلی بهت ایده می تونن بدن و کلی می تونن سرعت رشدت رو بالا ببرن.

تجربیات بیشتر در زندگی ما را پخته تر می کنند و علاوه بر اینکه به ما قدرت تحلیل مسائل در مشکلات را می دهند و توان استفاده از فرصت ها و موقعیت ها را می دهند،همچنین به ما کمک می کند تا قدرت تصمیم گیری مان بیشتر شود تا راحتتر در دوراهی های زندگی بتوانیم تصمیم گیری کنید.

در تجارت برای اینکه بتوانیم سریعتر موفق شویم باید با افراد با تجربه و قدیمی بازار بیشتر نشست و برخواست داشته باشیم و از آن ها راهنمایی خواسته و مسیر کاریمان را سنجیده تر پیش ببریم.

بدون تجربه به موفقیت میرسیم؟

بله , بدون تجربه با تلاش کردن برای موفقیت هم میتونیم موفق بشیم ولی چون تجربه کافی برای اتفاق های احتمالی که در این مسیر برایمان رخ خواهد داد، را نداریم؛ آمادگی کافی نداریم و در آن لحظه باید بار چالش های فراوان رو به دوش بکشیم و سرعت ما رو برای رسیدن به هدف کند میکنه ولی نمیتونه جلودار موفقیت ما بشه.

با تجربه به موفقیت می رسیم؟

بله , با تجربه کافی تو مسیر موفقیت پا گذاشتن خیلی بهتره و مسیر رو براتون خیلی شیرین تر جلوه میده چون اطلاعات کافی در مورد اتفاق های احتمالی رو داریم و با قدرت تر با چالش ها رو به رو خواهیم شد و سریع تر به جواب خواهیم رسید

بهترین راه برای کسب تجربه؟

قطعا کسی که هنوز دنبال هدفی نرفته تجربه در اون کار نخواهد داشت به نظرتون چطور میتونیم تجربه بدست بیاریم وقتی در کاری فعالیت نداشتیم؟

جوابش خیلی سادست فقط کافیه کسانی که از قبل دنبال اون کار رفتن رو پیدا کنه و ازشون مسیر تکامل و موفقیت در این هدف رو بپرسیم و جواب سوال های ما که توسط اون شخص داده میشه دقیقا همون تجربه میشه برای ما .

بهترین راه برای موفقیت؟

اینکه بخواهیم از تجربه دیگران در مسیر موفقیتمان استفاده کنیم بر خلاف راهی هست که میخواستیم بدون تجربه دنبال هدف بریم و در آن زمان سرعت ما در مسیر موفقیتمان لاک پشت وار می شد.گرانبها ترین کتاب موفقیت استفاده از تجربه دیگران است


مجموعه کارآفرینی پوردانش با

طرح تاجر شوید
تمام تجربیات لازمه در زمینه تجارت را به شما خواهد آموخت.

درباره نویسنده

karimpourco

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×