بهترین فرصت برای کسب و کار نو

تجارت

بهترین فرصت برای کسب و کار نو

به نظر شما در دوران کرونا ایجاد کسب و کار و درامد زایی غیر ممکن است؟ امکان رشد کردن در تجارت در این دوران وجود ندارد؟ اگر اینطور فکر می کنید باید خدمت شما عرض کنم کاملا در اشتباه هستید ، الان در این شرایط خصوصاً در این دوران سخت که ویروسی ناشناخته (ویروس کرونا)، تمام جهان را تحت تأثیر قرار داده است و در کل شرایط بد اقتصادی بهترین فرصت است برای ظاهر شدن کسب و کارهای نو.

 

 

 

از شما خواهش می کنم افکارتون رو از محدودیت خارج کنید.

افکارتون رو از محدودیت بیرون بیارید.

نگرشتون رو بازتر کنید.

تجارت در کرونا

 

باورهای مخرب

با باورهای مخرب ، با باورهای بد راه رو جلوی خودتون نبندید که برای مثال زبان بلد نیستم ، تجربه ندارم ، سنم زیاده ، سنم کمه یا مثلا مافیا هست و مافیاها نمیگذارند پیشرفت کنیم ، بزرگتر از ماها هست نمیگذارند اصلا وارد بازار شویم یا کرونا هست کرونا نمیذاره پیشرفت کنیم و …

اجازه ندهید بهانه های مختلف وارد ذهنیت شما شود.

به گفته آقای پوردانش که بارها گفته است و اعتقاد دارد این شرایط کنونی جامعه کرونا و وضعیت بد اقتصادی بهترین فرصت است برای ظاهر شدن کسب و کارهای نو و جدید.

باورهای مخرب

بازار میدان مبارزه است

در حال حاضر بازار حالت مبارزه به خود گرفته است.

شما یک میدان بوکس را در نظر بگیرید که کسانی که داخل رینگ بودند و میجنگیدند ، همه زخمی هستند ، همه خسته اند از بس که با بازار دست و پنجه نرم کردند خسته شده اند ، بهم ریخته اند .

به همین دلیل است وقتی شما که تازه نفس هستید ، وقتی وارد این میدان بشوید خیلی خیلی پرقدرت تر از آنها می توانید ظاهر شوید وطرح تاجر شوید این قدرت رو بهتون می دهد.

 

 

طرح تاجر شوید همانند فوت کوزه گری است

در واقع طرح تاجر شوید براتون مثل فوت کوزی گری عمل می کند ، این قدرت رو بهتون می دهد که به صورت غیر منتظره ای شناخته شوید و اسمتون بولد شود و با شناخته شدن ، با بولد شدن ، با برند شدن ، با قوی شدن در حوزه تجاری و صنف خودتون وارد کار بشید ، کسب و کار خودتون رو راه بندازید و بتونید فروش انجام بدید.

بازار تجارت

توصیه من به شما این است که بحران کرونا رو برای خودتون به فرصت تبدیل کنید و بیشترین بهره رو ازش ببرید و با استفاده از طرح تاجر شوید مسیرتون رو با یادگیری تمامی فوت و فن تجارت پرقدرت طی کنید.

درباره نویسنده

admin3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×