دو روش همکاری با کارخانجات

تجارت

دو روش همکاری با کارخانجات

کارخانه ها کلا با دو روش می توانند با شما همکاری داشته باشند. یا نمایندگی انحصاری آن ها را داشته باشید و یا عامل فروش آن ها باشند.

 

 

نمایندگی انحصاری

یکی از رایج ­‌ترین انواع روابط تجاری بین افراد و کارخانه ها نمایندگی انحصاری کارخانه است. نماینده انحصاری فردی است که قابلیت و امکانات فروش این کالاها در منطقه مقصد را دارد ، که کارخانه با آن شخص توافق نمونده و او از جانب کارخانه محصولات کارخانه را به فروش می رساند ، که اوایل کار برای آن هایی که تازه شروع می کنند و سرمایه کافی ندارند ، چندان مناسب نیست ، پس فعلا از خیر این گزینه میگذریم.

عامل فروش

روش دوم بحث عامل فروش است. خیلی از کارخانه ها به دنبال یک شخص قدر هستند ، که فروش خیلی قوی داشته باشد ، در واقع فروشنده خیلی قوی ای باشد و بتواند با آن ها همکاری کند.

 

 

یک نفر به جای صد نفر

در واقع کارخانه ترجیح می دهد که به جای این که با 100 نفر فرد کوچک در ارتباط باشد و به آن ها جنس بدهد ، فقط با یک نفر در ارتباط باشد ، از او چک و ضمانت بگیرد و با همان فرد به صورت ثابت کار می کند.

 

 

بنابراین شما در ابتدای کار می توانید به عنوان عامل فروش کارخانه ها و شرکت های بزرگ تولیدی فعالیت کنید و با آن ها قرارداد ببندید و فراموش نکنید سیستم فروش داشته باشید ، یک سیستم فروش قوی باید داشته باشید که مشتری ها به سمتت شما کشیده شوند.

شما تبدیل می شوید به عامل فروش آن کارخانه مدنظر و تمام اجناسی که در آن کارخانه تولید می شوند و یا حتی بخشی از ان اجناس را که تولید می شوند ، شما به فروش می رسانید و وقتی مشتری های شما با آن کارخانه ارتباط برقرار کنند ، کارخانه هم به آن ها می گوید بله فلانی عامل فروش ماست. و حتی انقدر هوای شما را خواهند داشت که اگر فردی از منطقه شما فعالیت کند و به کارخانه ای که شما دران عامل فروش هستید برود و جنس بخواهد ، به او می گویند که باید با فلانی یعنی شما هماهنگ کند ، عامل فروشمان ایشان هستند و باید با اون هماهنگ کنید.

بدون هیچ سرمایه ای عامل فروش می شوید

بنابراین ذهن خودتان را از محدودیت خارج کنید ، شما بدون سرمایه هم می توانید به عنوان عامل فروش در کنار کارخانه های تولیدی فعالیت کنید. فروش انجام دهید و سود اصلی باز هم نصیب خود شما می شود.

 

 

درباره نویسنده

admin3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×