مجموعه کارآفرینی پوردانش

تجارت

آشنایی با تجارت پیاز

گیاه پیاز یکی از قدیمی ترین سبزیجات و صیفی‌جات به حساب می آید که خواص بسیار زیادی دارد. پیاز ایران به چهار دسته زرد ، قرمز ، سفید و طلایی تقسیم می‌ شود.

ادامه مطلب

تجارت

برای تجارت محصول نمی خواهد

در ابتدا باید این را برای شما روشن کنیم که شما لازم نیست که صاحب محصول خاصی باشید و یا اینکه محصول خاصی را تولید کنید ، اما می‌ توانید تجارت آن را انجام دهید.

ادامه مطلب

تجارت

شگرد عجیب برای معاملات میلیاردی

در این مقاله می خواهیم یک شگرد و یک مدل معاملات تجاری را برای شما شرح دهیم تا برایتان قابل فهم تر باشد که چطور از معاملات مختلف می توانیم سودهای میلیاردی به دست بیاوریم بدون نیاز به سرمایه اولیه.

ادامه مطلب

تجارت

چرا کارخانه ها با من کار نمی کنند

چرا کارخانه ها با من کار نمی کنند و همکاری نمی کنند؟ چه کار باید بکنم؟ درباره این مسئله سه مورد اساسی داریم که باید گفته شود تا مراودات خود را با کارخانه ها بیشتر کنید.

ادامه مطلب

تجارت

نگذارید مشتری با شما چانه بزند

یک چاقو را در نظر بگیرید. اگر آن را یک دستفروش بخواهد به شما بفروشد ، سر قیمت ، با او بیشتر چانه می زنید. یا اگر بروید یک فروشگاه لاکچری یا یک هایپرمارکت ، که کلی جنس از آن خریده اید و این چاقو را هم در کنارش می خرید.در واقع در مکان دوم شما اصلا جرات چانه زدن دارید؟

ادامه مطلب

تجارت

آشنایی با تجارت سنگ های قیمتی

سنگ های قیمتی جزو مهم ترین منابع مالی هر کشور هستند که در هر زمان و هر جایی قابلیت فروش و تبدیل به نرخ رایج را دارند. مجموعه کانی های عجیب و غریب و ناخالصی ها باعث به وجود آمدن سنگ های زیبا و چشمگیر زینتی می شوند که در کل دنیا از ارزش اقتصادی بسیار بالایی برخوردارند.

ادامه مطلب

تجارت

چه محصولی انتخاب کنم؟

حواستان باشد خیلی از محصولات به اصلا به درد تجارت نمی خورند و شما نباید سمت آنها بروید. خیلی از افراد می پرسند که بهترین محصول برای تجارت چه محصولی است؟ کدام یک از محصولات مناسب تجارت نیستند؟

ادامه مطلب

تجارت

اوضاع تولید در ایران

اوضاع تولید در ایران خیلی خوب شده است. اما لطفاً شما سمت تولید نروید. میزان تولید در داخل ایران زیاد است ، چون واردات آن چنانی در محصولات مختلف نداریم.

ادامه مطلب

تجارت

آشنایی با تجارت گیاهان دارویی

همان طور که می دانیم گیاهان دارویی بخش ها و اندام های خاصی از گیاهان هستند که ماده موثره و خواص دارویی دارند که به صورت تازه ، خشک شده ، کنسرو شده و یا اسانس مورد استفاده قرار می گیرند.

ادامه مطلب

تجارت

آشنایی با تجارت کاکتوس

کاکتوس ها ، گیاهان گوشتی و بسیار مقاوم به کم آبی ، خشکی ، انواع بیماری های گیاهی هستند. این گیاهان مصارف زینتی دارند و به عنوان میوه های خوراکی مفید و همچنین علوفه دامی (به صرفه) هم استفاده می شوند و بیش از هزار گونه کاکتوس در دنیا وجود دارد.

ادامه مطلب

1 2 3 19
×