چطور میتوانم سریع پولدار شم؟

تجارت

اولین دلیلی که مردم به خواسته هایشان نمی‌رسند این است که آنها دقیقا نمی‌دانند چه میخواهند ثروتمندان به این موضوع رسیده‌اند که آنچه آنها می‌خواهند ثروت بیشتر است و برای رسیدن به آن همه تلاش خودشان را میکنند.

 

همه شما به این فکر کرده اید که میخواهید خیلی زود پولدار و موفق شوید و دنبال راه های سریع پولدار شدن هستید. شاید ایده های زیادی به ذهن شما برسد اما به خاطر اینکه میتواند راهش طولانی باشد یا ریسک زیادی داشته باشد شما را میترساند و  زود پشیمان میشوید. به این فکر میکنید که میتوانید در شرکتی که دوست دارید استخدام شوید و تجربه کسب کنید، اما فکر اینکه این هم میتواند خیلی زمان از شما بگیرد و پول خیلی خوبی هم برایتان نخواهد داشت پشیمانتان میکند. در این میان افرادی هستند که تجربیات تجاریشان را در اختیارتان قرار میگذارند و طرح تاجر شوید دارند و ادعا دارند شما بدون سرمایه هم میتوانید تاجر شوید، اما بازهم نمیتوانید اعتماد کنید.

 

احتیاط در شروع کار

خیلی از افراد ممکن است هیچ تجربه کاری و سرمایه اولیه برای شروع تجارت نداشته باشند. آنها این دیدگاه را در مورد خودشان دارند که محتاط هستند و تا راه دقیق مشخص نشود نمیتوانند هیچ اقدامی کنند، و  بر این باورند که لیاقت پولدار شدن را دارند. اما متاسفانه با استفاده  از دلایل و بهانه های پوچ برای شروع و کسب موفقیت و ثروتمند شدن هیچ تلاشی نمیکنند.

 

 

رویای ثروتمند شدن

افراد زیادی هستند که در آرزوی رسیدن به ثروت کلان هستند، اما فقط آرزوی آن را دارند، و عملا کار خاصی برای ثروتمند‌ شدنشان نمی‌کنند اگر شما کار نکنید تا کی می‌توانید ادامه دهید؟ یک روز؟ یک سال؟ یک نسل؟.

 

این را باید بپذیرید که تا هیچ اقدامی نکنید و در خانه بنشینید و فقط رویای پولدار شدن داشته باشید هیچ سودی برایتان نخواهد داشت. شما باید تلاش کنید تا به موفقیت برسید. معمولا شنیده اید که به هرکسی که موفق به جمع آوری پولی شده میگویند دزد، یا میگویند هیچ کس از راه حلال پولدار نمیشود. این بزرگترین دروغی است که افراد عادی میگویند اما چرا؟

چون آنها نتوانسته اند موفق شوند و میخواهند عدم توانایی خودشان را به گردن دیگران بیندازند. جالب است بدانید پیامبر، امام علی و امام رضا از ثروتمند ترین افراد جامعه خود بودند هرچند که سبک زندگی ساده ای داشتند.

 

 

لیاقت ثروتمند شدن را کسب کنید

کسانی میتوانند موفق و ثروتمند شوند که لیاقت آن را کسب کنند و برای رسیدن به موفقیت و ثروتمندی تلاش کنند. کسانی که فقط در خانه نشسته اند و رویای پولدار شدن دارند و یا از همه چیز و همه کس ترسیده اند و شروع نکرده اند و همه را کلاهبردار میدانند که میخواهند سر او کلاه بگذارند و همچنین کسانی که فقط به دنبال یک شریک هستند تا شروع کنند، نمیتوانند موفق شوند چون آنها به خودشان و ندای خداوند درونشان اعتماد نکردند و خدا را نادیده گرفتید. شما باید لایق باشید تا خداوند هم شما را یاری کند.

اگر میپرسید که لیاقت چطور به دست می آید؟اینکه روزی هزار بار هم با خودتان بگویید فرد لایقی هستید هیچ اتفاق خاصی نمی افتد.لیاقت این است که اگر امروز هیچ کاری ندارید و بیکارید یک ندای درونی میگوید فلان کتاب را بخوانید، سریع بردارید بخوانید. اگر فلان ایده به ذهنتان می آید سریع آن را اجرا کنید، نه اینکه منتظر باشید بهترین ایده به سراغتان بیاد. هر چه را که امروز میدانید درست است و به آن اعتقاد دارید عملی کنید. فقط با عمل کردن و قدم برداشتن است که راه بهتر و ایده بهتر به سراغتان می آید.

شما مانند فردی هستید که در یک دره، گیر کرده است و میگوید این قله خوب نیست که از آن بالا بروم، اگر قله های بهتری بود از آن بالا میرفتم اما باید بدانید تا از این قله بالا نروید قله های مرتفع تر و زیبا تر را نمیبینید. پس افکاری مثل یک شبه پولدار شدن و دنبال بهترین ایده بودن را از خودتان دور کنید. شما باید همین کاری که دارید را به بهترین نحو ممکن انجام بدهید تا فرد لایقی محسوب شوید، پس از آن راه بهتر،ایده بهتر،درآمد بهتر به شما نشان داده میشود.

شما باید لیاقت کسب کنید پس هرچه ندای درونیتان همین الان میگوید درست است را شروع کنید و به سمت موفقیت قدم بردارید.

می‌خواهید پولدار شوید و ثروت را در پولدار شدن می‌دانید؟ بنابراین بهتر است برای پاسخ به این سوال که چه زمانی واقعا پولدار می‌شوید، به دنبال متخصص پول و ثروت بروید.ما در طرح تاجر شوید به این سوال شما پاسخ داده ایم با ما همراه باشید و با ارائه نظراتتان مارا حمایت کنید

درباره نویسنده

admin3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×