نحوه شروع تجارت بدون سرمایه اولیه

تجارت

خیلی از افراد دغدغه این را دارند که اگر بخواهند شروع به تجارت کنند باید دفتر کار، نیروی کار، انبار و همچنین پول برای خرید اجناس داشته باشند تا تجارت را شروع کنند، اما در اصل اینگونه نیست شما هم مانند بسیاری از افراد موفقی که در ابتدا بدون هیچ سرمایه اولیه و پشتیبانی مالی شروع کرده اند و اکنون به عنوان برند جهانی شناخته میشوند میتوانید راه موفقیت را بدون سرمایه اولیه پیش بروید.

 

چگونه ممکن است بدون هیچ سرمایه ای شروع به تجارت کرد و موفق شد؟ آیا همه کسانی که اکنون به عنوان افراد موفق و ثروتمند در جهان مطرح هستند از ابتدا سرمایه دار بوده اند؟

 

شروع تجارت از صفر

سوال خیلی افراد این است که مگر میشود بدون پول چیزی بخرید و بعد بخواهید آن را بفروشید و به این شکل تجارت کنید؟ ما در طرح تاجر شوید این ادعا را داریم که با هیچ سرمایه اولیه میتوانید تجارت کنید و رشد کنید و کسب کار خودتان را راه اندازی کنید و این موضوع در طرح تاجر شوید امری ممکن است.

خیلی از برند های مختلف و افراد موفقی که هم اکنون همه مردم میشناسند اگر زندگی نامه آنها را مطالعه کنید میفهمید که بدون سرمایه اولیه و پشتوانه مالی شروع کرده اند و اکنون تبدیل به برند جهانی شده اند و موفق شده اند. یکی از اصول موفقیت هم این است که اگر بدون سرمایه شروع کنید و رنج بیشتری در ابتدای کار بکشید بیشتر و بهتر رشد میکنید. وقتی بدون سرمایه شروع میکنید از لحاظ شخصیت نیز قوی میشوید و هم راستای پولتان که رشد میکند شما هم رشد میکنید و بالا میروید.

 

 

افراد موفق چگونه فکر میکنند؟

حال سوال اینجاست که اگر بدون سرمایه ممکن است که تجارتی شروع کرد و موفق شد چه با طرح تاجر شوید چه با ایده های دیگر، چرا خیلی افراد هستند که هنوز هم نتوانستند بدون سرمایه اولیه شروع کنند و حرکت کنند؟ چرا نتوانستند رشد کنند؟ در اینجا باید گفت که همه چیز بستگی به طرز فکر افراد دارد، خیلی مهم است که شما چطور فکر میکنید، آیا در فکر من اینکه بدون سرمایه هستم میتوانم رشد کنم یا نه؟ اگر اعتقاد و باور فردی این باشد که میتواند بدون سرمایه، کاری انجام دهد و رشد کند، مطمئن باشد راه های موفقیت برای او باز میشود و میتواند رشد کند و پله های موفقیت را بالا برود، اما در مورد کسانی که بر این باور هستند که نمیشود بدون سرمایه شروع کرد حتی اگر راهی برای موفقیت این افراد باز باشد فکر و باور او نمیگذارد که آن راه را پیش برود و با منطق و دلیل خود میگوید که اشتباه است و همچین چیزی ممکن نیست.

در این بین اگر «طرح تاجر شوید» به این فرد معرفی شود حتما با خود میگوید که این افراد کلاهبردار هستند چون فکر و باورش بر این پایه بوده که بدون سرمایه نمیشود تجارتی شروع کرد.اما نمیداند که این یه فرصت بی نظیر است که فردی را که راه را رفته است و موفق شده و حالا میخواهد در طرحی مثل طرح تاجر شوید به دیگران آموزش بدهد خداوند در راهش قرار داده، و او  به جای تشکر و قدردانی از این فرصت پیش آمده و به جای سپاسگذاری از افرادی که تجربیاتشان را در اختیارش قرار میدهند به آنها تهمت کلاهبرداری میزند چون ذهنشان محدود است این چنین افراد باید طرز فکرشان را تغییر دهند.

 

شروع کسب و کار بدون سرمایه اولیه

طرح تاجر شوید یک ایده ای است که میتواند شما را بدون سرمایه اولیه ای رشد بدهد، حالا اگر شما خودتان سرمایه اولیه ای دارید با همان تجارتتان رو شروع کرده و حرکت کنیدو راه موفقیت را پیش بروید اما اگر پولی ندارید چرا با افکار مسموم کننده ای مثل”من بدون سرمایه نمیتوانم هیچ کاری کنم” جلوی فرصت ها و رشد خودتان را میگیرید. این را باور کنید که اگر هزارن نفر که در «طرح تاجر شوید» عضو بوده اند و توانستند موفق و ثروتمند شوند شما چرا نتوانید؟

شما هم میتوانید بدون سرمایه تاجر شوید

تجار خیلی بزرگی هم اکنون نیز وجود دارند که نه دفتر کاری دارند و نه انباری اما در عین حال افراد بسیار موفقی در کسب و کار خود هستند دلیلش هم این است که آنها خواستار این بودند که موفق و ثروتمند شوندو تلاش کردند و توانسته اند به خواسته خود برسند. شما هم برای شروع کسب و کار به هیچ کدام از اینها نیازی ندارید خودتان را محدود به این موارد نکنید، اینها در واقع موانع ذهنی شما هستند که باید آنها را کنار بگذارید و ذهنتان را باز کنید تا به این باور برسید که شما نیز میتوانید، سپس اگر هر فکر و ایده ای در ذهنتان دارید آن را شروع کنید، اگر عشق تجارت داشته باشید میتوانید در طرح تاجر شوید در عرض یک سال تاجر موفقی در حوزه کاری خودتان باشید و اینگونه ثروتمند شوید،سرمایه اولیه

در طرح تاجر شوید آقای پوردانش همانگونه که خودشان در تجارت پیش رفته اند تمام مراحل را از ابتدا یک به یک گفته اند و از تمام اعضا برای شروع و رشد و موفقیتتان پشتیبانی میکنند.فقط کافیست این را باور کنید که میتوانید بدون سرمایه هم شروع کنید و با اراده و پشتکارتان موفق شوید و اجازه دهید فرصت های پیشرفت به سراغتان بیایند و با موانع ذهنیتان سر راه پیشرفتتان نشوید.

 

با طرح تاجر شوید همراه ما باشید و با نظرات و پیشنهاداتتان مارا حمایت کنید.

درباره نویسنده

admin3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×