زمان مناسب برای انتخاب محصول دوم در تجارت

تجارت

تمرکز در محصول برای تجارت یک اصل بسیار مهم است، و همه برای موفقیت در کار باید در حوزه کاری خودشان تمرکز داشته باشند.خیلی از افراد موافق این موضوع هستند که اصل مهم در تجارت تمرکز است، اما در مقابل نیز خیلی از افراد هستند که نظر مخالفی دارند و میگویند افرادی هستند که در حوزه خاصی تمرکز نکرده اند اما در عین حال موفق و ثروتمند نیز هستند.

 

موفقیت در تجارت چند محصول

دو نکته وجود دارد:اول اینکه آن افرادی که در بخش ها و حوزه های مختلف کار میکنند همان هایی هستند که در واقع با سود کمی نیز خوشحال میشوند و فکر می کنند خیلی رشد کرده اند و افراد موفقی هستند. آنها در هر حوزه ای کار میکنند و از هر فرصتی استفاده میکنند و سود در می آورند، اما جزو تاجران بزرگ و نفرات اول ثروتمند کشور نمی شوند آنها فقط برای خود پول در میاورند و جزو بزرگان ثروتمند جهان محسوب نمی شوند.

 

محدودیت در انتخاب محصول

نکته دوم هم این است که ما” در طرح تاجر شوید “توصیه اکید میکنیم که یک حوزه را انتخاب کنید و در آن حوزه تجارتتان را شروع کنید. وقعیت این است که شما هیچ محدودیتی ندارید، میتوانید 10 حوزه مختلف انتخاب کنید و در حوزه های مختلف فعالیت کنید. اما آیا شما میتوانید با تجارت در 10 محصول به موفقیت مورد نظرتان برسید؟ شما که در حد صفر هستید و با اصول تجارت آشنایی زیادی ندارید آیا میتوانید 0 تا 100 را با قدرت پیش بروید؟

 

انتخاب یک محصول در شروع تجارت

آنهایی که در حوزه های مختلف کار میکنند و الان افراد موفقی هستند به این دلیل است که در ابتدای کار در یک حوزه شروع به کار کرده اند و با آن یک محصول تجربه کسب کرده اند و یاد گرفته اند و بعد از یادگیری تجارت، 10 محصول دیگه رو هم میتوانند انتخاب کنند و موفق باشند. اما اگر در یک محصول تمرکز داشته باشید میتوانید خیلی بزرگ بشوید و جزو چند تاجرصلی در کشور بشوید.

اما انتخاب محصولات دیگر به جز محصول اصلی و تمرکز بر موارد دیگر وقت و زمان خودش را میطلبد و باید فرصت مناسب بعد از کسب تجربه و یادگیری تجارت حاصل شود و انتخاب چند محصول برای تجارت در مراحل بعدی قرار میگیرند.

افراد موفق اولین درختشان را رشد داده اند، زمینشان را محکم کرده اند درختشان ثابت شده است ومیوه میدهد و نیاز به مراقبت های خیلی ریزتر ندارد بعد از آن میتوانند بروند و درخت دیگر بکارند تجارت نیست اینگونه است ابتدا باید اصول تجارت را یاد بگیرید در اولین محصولتان موفق شوید بعد ار آن میتوانید چندین محصول دیگر را نیز تجارت کنید.

 

تمرکز بر یک محصول

بحث تمرکز بر یک محصول امری مهم است. در ابتدای کارشما اول شروع کنید تجارت را یاد بگیرید مثل یک کانالی است و در این مسیر اگر یاد بگیرید، هر محصول دیگری نیز اگربخواهید میتوانید در آن حوزه  موفق شوید و رشد کنید. کمی میتواند زمان بر باشد اما میتوانید موفق شوید چون تجربه کافی را کسب کرده اید.

ما در “طرح تاجر شوید “تمام تلاشمان را میکنیم تا شما در تجارتتان به افراد موفقی تبدیل شوید با ما همراه باشید و با اراِئه نظرات و پیشنهاداتتان مارا در این مسیر حمایت کنید.

درباره نویسنده

admin3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×