با هیچی تجارت کنید

تجارت

با هیچی تجارت کنید

آیا برای شروع تجارت نیاز به شرکت است و باید یک شرکت ثبت کرد؟ آیا به ثبت لوگو و برند نیاز دارم؟ به همه این ها نیاز دارم و از همه مهمتر آیا باید کارت بازرگانی داشته باشم؟ حتی از همه این ها مهمتر آیا باید پول داشته باشم برای شروع تجارت؟ همه اینها برای شروع تجارت لازم هستند اما آیا بدون اینها هم می شود تجارت کرد؟ آیا میشود بدون همه اینها و با محدودیت ها شروع کرد و موفق شد؟

 

 

آیا کسانی هستند که با دست خالی شروع کرده باشند و موفق شده باشند؟

آقای پوردانش خودشان توانستند بدون همه این موارد تجارت شان را شروع کنند و رشدش بدهند و همیشه شعارشان این است که ” هنر این است با تمام محدودیت‌ها بتوانید شروع کنید و موفق شوید. ”

 

 

بنابراین شما برای شروع تجارت به هیچ کدام یک از این ها نیازی ندارید ، حتی به پول هم نیازی ندارید.

 

برای تجارت بدون نیاز به انجام کارهای ثبتی و بدون نیاز به پول به چه چیزی نیاز است؟

شما می ‌توانید بدون سرمایه تجارت کنید ، فقط کافی است یک مقدار آموزش ببینید ، یاد بگیرید و راه درست و اصولی را بلد باشید.

وقتی راه درست دستتان آمد و دانستید و فهمیدید که چی به چی است و باید چه کار بکنید ، بدون تمام این ها و فقط با دانسته هایتان شروع می‌کنید و پول‌ های خوب به دست می آورید.

 

 

چه زمانی برای ثبت شرکت ، لوگو ، برند و … مناسب است؟

بعدها برای پرستیژ کافی دادن به کارتان اینها را تهیه می کنید ، یعنی شرکت ثبت می کنید ، برای خودتان لوگو و برند ثبت می کنید ، تمام ابزارهای رسمی که برای کسب و کار نیاز است کنار خودتان می چینید.

 

 

ثبت برند از موارد الزامی کار است؟

لزوم ثبت برند یکی از سوالاتی است که برای اغلب افراد و صاحبان کسب و کار ها به وجود می‌آید.  در کشور ما ثبت علامت تجاری الزامی نبوده و می‌ تواند به صورت اختیاری انجام شود.

اما آن چه که اهمیت زیادی دارد این است که در صورتی که برند شما بتواند موفقیت خوبی در بازار کسب و کار به دست بیاورد افراد سودجویی وجود دارند که بدون اطلاع شما اقدام به ثبت آن نموده و می توانند مشکلات حقوقی فراوانی برای شما ایجاد نمایند و به همین سبب نمی توان از کنار ثبت برند به آسانی عبور کرد.

 

 

به طور کلی  یادتان باشد که در ابتدای کار برای شروع تجارت تان به هیچ کدام از این ها نیازی ندارید.

درباره نویسنده

admin3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×