از کجا باید شروع کنم؟

برای شروع یک کسب و کار اول از همه باید اصول راه رو به درستی بلد باشید و سپس وارد میدان عملی شده و درآمدزایی کنید

طرح تاجرشوید هم صفر تا صد اصول کار رو به شما آموزش داده و هم ایده های عملی ورود به بازار و ارتباط سازی با تجار بزرک را به شما آموزش میدهد و شما میتونید بدون هیچ سرمایه ای در هر بخش و محصولی که دوست دارید، کسب و کار ایجاد کنید و در کارتون پیشرفت کنید.

برای ساخت و توسعه کسب و کار من پیشنهاد میکنم از طرح تاجر شوید استفاده کنید.

چطور بدون سرمایه تجارت کنیم؟

برای شروع تجارت سرمایه نیاز ندارید و با همون ایده و ترفند هایی که خوده استاد و تمام اعضای طرح تاجرشوید، بدون سرمایه تجارت کردند و به موفقیت رسیدند، شما هم میتونید شروع کنید و ما شرایط را براتون محیا کردیم.

ضمنا سرمایه در تجارت فقط پول نیست بلکه روابط و سرمایه های اجتماعی و اعتبار و تخصص و مهارت شما سرمایه های اصلی مورد نیاز برای موفقیت در تجارت هستند طرح تاجر شوید چیزی غیر از سرمایه مالی را برایتان فراهم میکند تا بتوانید به سادگی با تجار کار کرده و وارد میدان تجارت بشید.

اگه محصولی برای تجارت نداشته باشیم میتونیم تجارت بکنیم؟

هزاران کارخانه و شرکت تولیدی در ایران هستند که محصولات مختلفی را تولید میکنند شما میتونید با محصولات همین شرکتها بدون اینکه سرمایه ای از خودتون بزارید تجارتتون شروع کنید و نحوه همکاری با شرکت ها براتون آموزش داده میشه در واقع دو تا انتخاب دارید اگر خودتون محصولی دارید که روی همون محصول کار میکنید اگر نه روی محصولات شرکتهای دیگه کار میکنید تا زمانیکه خودتون قدرت بگیرید و اقدام به تولید کنید.

تمام شرایط فرآهم شده براتون و راهکار های لازم در این زمینه بهتون آموزش داده میشه

طرح تاجرشوید به درد چه کسانی میخورد؟

1. افرادی که کسب و کاری ندارند می توانند از صفر با استفاده از این طرح یک کسب و کار و تجارتی برای خود ساخته و شروع به درآمد زایی و رشد آن کسب و کار کنند.

2. کسانی که کسب و کار شخصی خودشان را دارند: شما می توانید از طرح تاجر شوید جهت توسعه کسب و کار و افزایش مشتری و سیستم بندی و به روز کردن کاسبی خودتان استفاده کنید و ایده طرح تاجر شوید و پشتیبانی های یکساله بهترین حامی برای رشد کسب و کارتان خواهد بود

اگر قبلا تجارت کرده و شکست خورده باشم چه کنم؟

اگه قبلا تجارت کردید و ورشکسته شدید شکست شما قطعا به این دلیل بوده که یک جای کار را اشتباه رفته یا انعطاف کافی رو نداشته اید کافیه نقطه ظریف را پیدا کردن و اصلاح کنید شرایط خیلی بهتر میتونه باشه چرا که بسیاری از موفقیت های بزرگ حاصل شکست های رنج آوری بودن

و نکته اینجاست که اگر قبلا تو زمینه تجارت فعالیت داشتید کار برا شما بسیار آسانتر هست و شما تجربه دارید و فقط به یک موتور محرکه مثل ایده طرح تاجر شوید نیاز دارید تا دوباره تجارتتان جان گرفته و شروع به سود آوری کنید.

آیا تو این شرایط اقتصادی – کرونا میشه؟

جدا از اینکه بزرگان ما اعتقاد داریم که ماهی را هر موقع از آب بگیری تازه هست، استاد اعتقاد دارن الان بهترین زمان برای شروع تجارت هستش (چرا که اکثر بنگاههای اقتصادی تعطیلن، خوابن و بهترین فرصت برای شکوفایی کسب و کارها و تجارت جدیده.)

آیا کسی در طرح جواب مثبتی گرفته؟

با وجود اینکه طرح تاجر شوید خیلی نوپا هست ولی استقبال خیلی زیادی ازش شده و خیلیا الان توی طرح دارن فعالیت میکنن و نتایج خیلی خوبی هم گرفتن بخشی از این نتایج رو هم به عنوان نمونه گذاشتیم در این لینک میتونید ببینید:

نتایج تاجرشوید

چقدر طول میکشه نتیجه بگیریم؟

چون طرح کاملا پروژه محورو علمیه زمانش کاملا بستگی به شما داره که چقدر و چطور عمل میکنید. اما توی بدترین حالت شما اگر آماتورترین فرد ممکن باشید و چیزی از تجارت ندونید بعد از حدود دو ماه کامل راه میافتید و آروم آروم شروع به درآمدزایی میکنید.

سن و سال در تجارت مهمه؟

سن هیچ گونه محدودیتی برای شروع تجارت ایجاد نمیکنه مهم اراده و میزان تلاش و سماجتتون در کاره.

ما تاجر 56ساله هم داریم که تازه با طرح تاجرشوید شروع کرده همچنین تاجر 17 ساله هم داریم در استارت تجارتشو زده

آیا هزینه دیگه ای داره؟

نه شما تنها مبلغی که پرداخت می کنید همون هزینه طرح هستش و بعدها نیازی ندارید هزینه دیگه ای پرداخت کنید و تمام موارد آموزش داده شدن تا به سادگی خودتون انجام بدید و نیاز به هزینه کردن نداشته باشید.

جلسات آموزشی چجوری برگزار میشن؟

جلسات مرحله به مرحله به صورت غیرحضوری برگزار میشن. در ابتدا یکسری آموزش های ویدیویی دریافت میکنید تا اصول اولیه کار را یاد بگیرید، بعد وارد مراحل عملی کار و آماده کردن پیش نیاز های کارتون میشیدو در طول کار میتونید با پشتیبان هاتون ارتباط بگیرید و اشکالات کارتون رو برطرف کنید، بعداز اون مرحله دوباره یه سری آموزشها میبینین برا پیشرفت بهتر کارتون و در این مرحله به اندازه کافی رشد کرده اید و در مرحله بعدی میتونید در همایش ها و دورهمی های تاجران مجموعه پوردانش شرکت کنید.

ما زیر مجموعه شما میشیم یا تجارت مستقلی برای خودمون میسازیم؟

نه شما تمام آنچه را که برای فعالیت نیاز دارید دریافت خواهید کرد تا با نام تجاری خودتان کسب و کارتان را بسازید و رشد بدید

من میخوام جلسه حضوری با استاد داشته باشم

اگر از اعضای طرح تاجرشوید باشید یک ضیافت نهار را با استاد خواهید داشت و همچنین چند مرتبه مکالمه تلفنی میتونید باهاشون داشته باشید

اما اگر از اعضای طرح نباشید برای جلسه حضوری یا تلفنی با استاد، میتونید مبلغ 2میلیون تومان را پرداخت کرده و زمان جلسه را هماهنگ کنید.

چه محصولی برای تجارت داشته باشیم؟

نیاز نیست که حتما یه محصولی داشته باشید اگه محصول داشته باشی روی محصول خودت تجارت رو شروع میکنی  اگه نداشته باشی هم استاد خودشون راهتون می اندازن ( پروسه انتخاب محصول بیش از سه چهار ساعت آموزش داره فقط) که بهترین محصول برای شما جهت تجارت چه محصولیه و کمک بهتون میشه ایده آل ترین محصول رو انتخاب کنید.

کارت بازرگانی برای تجارت لازم هست؟

شما برای شروع تجارت نیازی به کارت بازرگانی ندارید اینکه چطور بدون کارت بازرگانی تجارت کنید، کاملا بهتون آموزش داده میشه و همچنین استاد یکسری آموزشهای رایگان هم در این رابطه دارن که میتونید در بخش آموزش های رایگان سایت ازش استفاده کنید.

تحصیلات برای تجارت شرطه؟

تجارت هیچ ارتباطی با میزان سواد دانشگاهی شما ندارد ما تاجر داریم که پنج کلاس سواد نداره تاجر هم داریم دکتراست

مهم بلد بودن اصول کار هست

برای تجارت زبان خیلی مهمه؟

این هم فقط یک محدودیت ذهنی است که جلوی شروع کردن شمارو میگیره قطعا داشتن زبان خارجی در مراوداتتون بهتون کمک میکنه اما اجباری برا بلد بودن زبان نیست و خیلی از تجٌار بزرگ ما با اینکه فقط با کشورهای خارجی کار میکنند اما زبان بلد نیستند.

تجارت در طرح تاجر شوید چه فرقی با نتورک دارد؟

تجارتی که در طرح تاجر شوید عملی میشه هیچ ارتباطی با نتورک نداره در طرح تاجرشوید شما صاحب کسب و کار و شرکت خودتون خواهید بود اما درنتورک شما شرکت و برند شخص دیگری را تبلیغ میکنید و صرفا سود و پورسانت میگیرید.

سود تجارت با نتورک زمین تا آسمون تفاوت داره (اما با این حال برای اشخاصی که هیچ گزینه ای جز نتورک ندارند، نتورک آموزشگاه خوبی هست و گرچه زمان زیادی ازش گرفته میشه اما می تونه انتخاب خوبی باشه تا با مقدمات تجارت آشنا بشن)

روی واردات کار کنیم یا صادرات؟

در هر دو بخش هم می توانیم سودهای خیلی خوبی بدست بیاوریم اما در انتخاب محصول صادراتی یا وارداتی باید چشم انداز خودمون رو در نظر بگیریم که آیا هدف من کار کردن در داخل ایران هست یا نه به دنبال مشتری های خارج از ایران هستم و میخواهم جامع هدف من در خارج از ایران باشد.

چه کتاب هایی برای ورود به تجارت میتونن برای ما کمک بکنن؟

جناب پور دانش اعتقاد دارن که در هیچ کتابی راهکار عملی برای ورود به تجارت وجود ندارد و هر آنچه که در کتابها گفته میشود با آنچه در تجارت واقعی تجربه میشود، متفاوت است بنابراین ما به جای اینکه زمان خود را با کتاب خواندن تلف بکنیم باید در قدم اول عملا وارد میدان تجارت شویم تا راه را یاد بگیریم و بعدها صرفا برای رشد اطلاعاتمان کتاب های مختلف را نیز بخوانیم.

فروش خوبی ندارم چیکار کنم؟

اینکه تا الان نتونستید فروش موفقی داشته باشید حتما یک سیستم فروش قوی برای مجموعه تون نداشتید طرح تاجر شوید یک سیستم فروش قوی براتون ایجاد میکنه که خیلی راحت مشتری ها به سمتتون جذب بشن و خودتون اصول ماهیگیری رو یاد بگیرین

با شرایط سربازی میتونیم توی دوره های طرح شرکت کنیم یا خیر؟

تو این فاصله ای که سربازی می روید در حین خدمتتون میتونید زیر ساخت های کارتون رو ساخته و قوی کنید تا زمانی که از خدمت ترخیص شدید یک کسب و کار آماده داشته باشی و پرقدرت بشینید و رشدش بدید و درآمد زایی بکنید

بنابراین پیشنهاد ما این است که در حین سربازی طرح رو آرام آرام اجرا کنید و کسب و کارتونو بسازید تا بعد از اتمام خدمت، دغدغه ای در زمینه کار نداشته باشید.

طرح تاجر شوید !!!

پروژه محور
4.80 5 رای
طرح تاجر شوید یکی از بی نظیر ترین طرح هایی که افراد بسیاری را در این مجموعه صاحب کسب و…
5,550,000 تومان

صفر تا صد قرارداد های تجاری

بدون امتیاز 0 رای
پکیج صفر تا صد قرارداد های تجاری یک پک کامل و بی نظیر در رابطه با انواع قرارداد های تجاری…
490,000 تومان

تجارت با اینستاگرام

بدون امتیاز 0 رای
تعطیلی کسب و کارها یکی از مشکلاتی است که امروزه ذهن همه ی افرادی که صاحب کسب و کار هستند…
2,550,000 تومان