شگرد عجیب برای معاملات میلیاردی

تجارت

شگرد عجیب برای معاملات میلیاردی

در این مقاله می خواهیم یک شگرد و یک مدل معاملات تجاری را برای شما شرح دهیم تا برایتان قابل فهم تر باشد که چطور از معاملات مختلف می توانیم سودهای میلیاردی به دست بیاوریم بدون نیاز به سرمایه اولیه.

 

 

چگونه بعضی از افراد بدون سرمایه تجارت های کلان می کنند؟

خیلی از افراد حرفه ای در بازار ، به یک شکلی فعالیت دارند که خیلی از شماها اصلا از آن اطلاعی ندارید و چون اطلاع ندارید تا به حال انجامش نداده اید.

این افراد ، بدون سرمایه ، پول هایی به دست می آورند که برای شما رویا است.

 

 

همانطور که می دانید آقای پوردانش در بحث غلات و خوراک دام و طیور فعالیت دارد. می خواهیم توضیح دهیم یکی از قَدَرترین افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند که نمی خواهیم نامش را بیاوریم به چه شکل کار می کند.

این فرد ، در این حوزه ، آن قدر معروف است که هرکسی که در این حوزه کار می کند ، امکان ندارد که او را نشناسد.

+ در ابتدا باید بگویم که بارهای گندم و جو و … از کشورهای مختلف مثل برزیل ، روسیه ، اوکراین ، آرژانتین و … وارد کشور می شوند.

این فرد چه کار می کند؟

او سه ماه قبل از اینکه باری خریداری کرده باشد ، می رود و در بازار اعلام می کند که قرار است یک چنین باری را بیاورم ، حالا یا یک ماه بعد یا دو ماه بعد یا سه ماه بعد تحویل می دهم و هرکسی که می خواهد از الان پول به حساب بزند تا با این قیمت برایش رزرو شود و در آن تاریخ آماده تحویلش دهم.

این شخص با این کار ، چندین میلیارد پول را در دست خود می گیرد.

کار حرفه ای ترش این است که به برزیل می رود ، در واقع در آن جا نیز برای خودش یک اعتبار ساخته است ، ۲۰۰ هزار تن بار گندم یا جو را خریداری می کند و با آن ها صحبت می کند و می گوید ۲ ماهه ، ۳ ماهه به شما پول می دهم.

از این ور ۲ ، ۳ ماه است که پول را در دست گرفته ، از آن ور دوباره از آن سمت ۲ ماه وقت گرفته است.

سه ، چهار ماه این پول در دستش می ماند ، بار هم به بندر می رسد ، ترخیص می شود و به فروش می رود.

با این کار ، علاوه بر این که بار را که تحویل می دهد ، سود چند میلیاردی هم در این معاملات کسب می کند ، هم چنان پول را در دست دارد و آزادش نکرده است و هزاران استفاده دیگر هم از آن می برد.

شما به صورت سرانگشتی مثلا در بحث جو ، ۵ تا تک تومان سود برایش در نظر بگیرید (که خیلی بیشتر سود می کند چون در حال حاضر حداقل سود حاصل از واردات جو ۱۰۰ الی ۲۰۰ تومان است) ، در ۲۰۰هزار تن خودتان حساب کنید مبلغش چند میلیارد می شود!

 

 

برای انجام معاملات ، بدون داشتن سرمایه ، به چه چیزی نیاز دارید؟

حالا شما همین را در مقیاس های کوچک تر در نظر بگیرید.

درست است که شما نمی توانید چند ده میلیارد از پیش فروش به دست بیاورید ، اما در مدل های کوچک تر آیا می توانید این کار را انجام دهید.

اگر نمی توانید تنها یک دلیل دارد ، اینکه شما بلد نیستید.

 

 

چون خود آقای پوردانش هم همین کار را انجام داد و پیشرفت کرد و همین روش را به اعضای طرح تاجر شوید آموزش می دهد و آن ها با همین روش رشد می کنند ، پول می گیرند و بدون سرمایه تجارت می کنند و پول های خیلی خوبی به دست می آورند.

اگر از این مدل های معاملات اطلاع ندارید ، کمی علم خود را بالا ببرید ، آموزش ببینید و از این ها استفاده کنید.

 

فرصت ها زیاد هستند ، فقط کافیست که خودتان بخواهید

اگر ذهنیت خودتان را درست کنید ، فرصت ها برای شروع تجارت بدون سرمایه خیلی زیاد است.

و شما بدون این که پول زیادی خرج کنید ، بدون اینکه سرمایه ای که دارید را به ریسک بیندازید با پولی که از افراد حوزه کاریتان می گیرید ، می توانید هم نیاز این افراد را برطرف کنید ، هم خودتان سود کنید و پول بیشتری به دست بیاورید.

 

 

با این کار هم خودتان راضی هستید و هم خدای بالای سرتان.

پس این را در خاطرتان بسپارید و در زندگی مالیتان کمی تغییر ایجاد کنید.

چند سال پیش آقای پوردانش هم همین دغدغه ها را داشت و از هر کسی که اطلاعاتی داشت ، می پرسید ، همه می گفتند نمی شود و از او قایم می کردند.

آقای پوردانش با خود عهد کرد که اگر موفق شد و به لول های بالا رسید ، تمامی تجربیاتش را انتشار دهد تا همه جوان هایی که لایق هستند ، شروع کنند و صاحب درآمدهای خوب برای خودشان شوند.

به نظر شما چند نفر از کسانی که رشد کرده اند ، حاضرند مسیر خودشان را برایتان باز کنند تا شما هم رشد کنید؟!

درباره نویسنده

admin3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×