آموزش های رایگان سایت

دانلود رایگان

صادرات مستقیم

افراد می گویند برای مثال من صادرات غیرمستقیم نمی خواهم و اسم و برندم برای من مهم است و می خواهم خودم به نام خودم مستقیم صادر کنم. ایرادی ندارد. یک روش مرسوم دیگر وجود دارد به نام صادرات غیرمستقیم.

تنها کلید موفقیت در کسب و کارها

در این مقاله میخواهیم به تنها عامل اصلی و تنها رکن موفقیت در هر کسب و کاری بپردازیم. ما در طرح تاجر شوید به وفور می گوییم که بدون سرمایه شروع کنید و از چیزی غیر از سرمایه مالی استفاده کنید برای رشد تجارتتان. خیلی ها تعجب می کنند. یکی از عامل هایی که در بازار ، قدرتش با سرمایه مالی تقریبا برابری می کند اعتبار است.

چرا بعضی ها مارک bmw روی پراید می زنند؟

تا زمانی که شما مارک bmw را پشت ماشین پرایدتان می چسبانید ، شما هیچ وقت به جایی نمی رسید. خیلی از افراد یا از این قشر هستند و یا دور و برشان از این افراد زیاد مشاهده کرده اند  افرادی را که عاشق ماشین بی ام و هستند و مارکش را روی ماشینشان می زنند و خیلی با آن حال می کنند و لذت می برند.

آیا وضعیت اقتصادی ایران بد است؟

بیایید باهم یک بررسی انجام دهیم و ارزش پول ملی را در اینترنت جست و جو کنیم. قیمت دلار در بیست سال گذشته نشان می دهد که ارزش ریال به شدت سقوط کرده و به قول معروف فاتحه اش خوانده شده است. خوش به حال شما که در شرایط بد اقتصادی هستید.

واردات یا صادرات؟ کدام یک بهتر است؟

زمانی که ما از واردات صحبت می‌کنیم ، خیلی از افراد ناراحت می ‌شوند که چرا این را فرهنگ‌ سازی می کنید؟ چرا ارز باید از کشور خارج شود؟ در این مقاله می خواهیم به شما بگوییم که چرا واردات بهتر است. با ما همراه باشید.

آیا کارت بازرگانی جایگزین دارد؟

یک کارت دیگری که در ایران در نقش کارت بازرگانی است و گرفتن آن خیلی آسان تر است ، کارت بازرگانی تعاونی است. اگر شما در ابتدای کار هستید و می خواهید شرکت ثبت کنید ، به جای این که بروید و شرکت سهامی خاص و عام یا مسئولیت محدود بزنید ، اگر شرایطش را دارید می توانید شرکت تعاونی بزنید. با این کار می توانید از اداره تعاون درخواست کارت بازرگانی تعاونی کنید.

1 2 3 19
×